Wpis z mikrobloga

Mireczki co myślice o Tonnym Robbinsie? Przeczytałem jego ostatnią cegłówkę. Money. Mistrzowska gra i mam mieszane uczucia. Człowiek niby stara się pomagać ludziom, tworzy fundacje, szuka talentów wśród dzieci, sam pisze, że nie miał łatwego dzieciństwa i wychowyał się w biedzie. Czytając to momentami aż ściskało mi gardło. Stara się znaleźć startegie inwestycyjne dla prostych ludzi, uczy oszczędzania, wypowiada się pochlebnie o #bitcoin ale za autorytety uznaje takich ludzi jak J.P Morgan. Mary Callahan Erdoes czy G.Sorosa co kłuci się z moim postrzeganiem dobra na świecie i mam mieszane uczucia. Co sądzicie? #kryptowaluty
  • 7
@RaphauM: @m00n: wiecie co. Obejrzałem tego TED-a. Oto moje wrażenia. Reżyserowany szoł dla sheepli. Wszystko reżyserowane a szczególnie kulminacyjna końcówka i 10 sekund, które niby dostał dodatkowo, taaaa jasne ;)
Nie byłem jeszcze pewien do czasu kiedy zaczął opowiadać historyjkę o WTC. Koleś gada to co ludzie chcą usłyszeć a przy okazji realizuje jakiś plan, prawdopodobnie jest tak jak JP Morgan (to wiemy bo są na to dowody) i Soros
@m00n: wyjąłeś mi to z ust, dokładnie to. Szukałem tych określeń ale na szybko nie mogłem ich znaleźć. Dodałbym jeszcze, że wciska ludziom banały. A z tym agentem to prawie pewne on sam karmi miliony ludzi, jasne ;)