Wpis z mikrobloga

witam Mireczków ( ͡° ͜ʖ ͡°) taka mnie refleksja naszła... ostatnio bylem na meczu (I liga) i zauwazylem ze u bukmachera jest male opoznienie wzgledem meczu, mianowicie ~10 sekund... nie mialem juz pieniedzy na buku, ale jakby tak czekac na gola i postawic tego gola przed zarejestrowaniem go u bukmachera? sprawdzal ktos?
#bukmacherka
  • 18
  • Odpowiedz
@szybciutki:
Rejestracja gola przez buka może i tak ale po zdarzeniu(gol, karny, rożny itp.) buk blokuje obstawianie na chwilę. Ogólnie w piłce raczej nie ma co próbować ale np. w esporcie jak najbardziej. Ale jak chcesz zrobić grubszy przekręt to trzeba znaleźć obserwatora i się z nim dogadać ;-)
  • Odpowiedz
@nico112: kurde, no wlasnie nie rozumiecie... wg. tego co zaobserwowalem mozna zdazyc, zeby postawic tego gola. blokowane rynki sa, ale da sie jeszcze ustrzelic brame. z reszta na meczach takich jak LM, ekstraklasa to raczej nie zadziala. Ja mowie o max I Lidze, sa tez II i III w ofercie. Z reszta nie wszystkie mecze sa tez moderowane. Mialem na bet365 takie cos: postawilem na pewna druzyne z ligi skandynawskiej,
  • Odpowiedz
@szybciutki:
Można próbować ale mecze są relacjonowane przez obserwatorów na trybunach i opóźnienie jest raczej niewielkie. Poza tym takie granie bukmacher może bardzo łatwo wykryć a zysk na pojedynczym meczu raczej stosunkowo niewielki(myślę, że w okolicach 100-150%) ale chętnie bym sprawdził jak to wygląda w praktyce.

Co daje do myslenie ze mecz nie byl moderowany.

Był ale na meczach niższych lig bardzo często jest tylko jeden niedoświadczony obserwator więc możliwe,
  • Odpowiedz
@nico112: pomylil? jak mozna sie pomylic? przciez na meczu, na stadionie jest jak byk wyswietlony wynik, ale mi nie chodzi o kogos kto siedzi na stadionie i relacjonuje mecz dla bukow. Michodzi o to ze nie kazdy mecz jest sprawdzany przez moderacje bo jest cos takiego. Gdyby mecz byl spawdzony przez pracownikow to by mi cofneli zaklad. Proste.
  • Odpowiedz
: pomylil? jak mozna sie pomylic?

Normalnie nie zgłosił gola, pomylił przyciski, bateria mu się rozładowała itp.

Michodzi o to ze nie kazdy mecz jest sprawdzany przez moderacje bo jest cos takiego. Gdyby mecz byl spawdzony przez pracownikow to by mi cofneli zaklad. Proste.

Teoretycznie nie było podstaw do cofnięcia ale nie chciało im się robić afery.
@szybciutki:
  • Odpowiedz
@szybciutki: ja kiedyś tak ustrzeliłem ( kto strzeli 1 gola ) w meczu Polska- ? ( juz nie pamiętam ) na betathome .125 x 3,1@ strzelili kliknąłem i się udało . Próbowałem potem tak wiele razy ale szybko zamykali zakłady ;p
  • Odpowiedz
@Steryda: to wlasnie zalezy od courtsider'ów (czy jakos tak). Czas ich reakcji jest tu kluczowy bo ich 2 sekundy opoznienia to zysk dla Ciebie. Troche o tym czytalem, malo jest o tym w necie, ale znalazlem art. o kolesiu co tak w tenisie robil dobry hajs i go w koncu na korcie przyczaili i mial sprawe za to. Od tamtej pory jest zakaz uzywania komorek itp. na kortach, ale to
  • Odpowiedz
@szybciutki: czasem bywało tak że mecz, najczęściej w tenisa, się zawieszal na jednym buku, ale były kursy,a na innym był normalnie live, dokładny wynik w gemie wchodził leciutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz