Wpis z mikrobloga

O do #!$%@?, chciałem spróbować #yerbamate więc sobie kupiłem. Stwierdziłem, że na sam początek kupię sobie prawilną wersję, nie żadną tam smakową ( ͡° ͜ʖ ͡°) No więc zaparzyłem sobie, wziąłem łyka i teraz pytanie - da się to jakoś uratować cukrem? XD
#yerbamate
  • 11
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Też ją miałem jako pierwszą, i w sumie na początku tak samo myślałem, że mnie to zabije heheheh ale teraz piję mocniejsze i tamtą dobrze wspominam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak przebrniesz przez taką zwykłą yerbę to już potem nic nie będzie Ci straszne.
  • Odpowiedz
@WillyJamess: słodzę czasami, normalnie do kubeczka czy w czym tam pijesz trochę cukru i dopiero zalać wodą, ewentualnie rozpuścić cukier w wodzie. Polecam też syropy, takie jak do herbaty, dodajesz do wody i zalewasz. Dużo smaczniejsze chociaż mniej prawilne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WillyJamess: pewnie, że się da, jebnij trochę cukru do naczynka z yerbą i zalej, albo rozpuść sobie łyżkę miodu w wodzie, którą będziesz zalewał, czy tam soku jakiegoś i też będzie dobre, no i pamiętaj, żeby wrzątkiem nie zalewać, bo się #!$%@? ...
  • Odpowiedz
@laryngolog88: Dla mnie z takich co miałem to najlepsza była niebieska Amanda Despalada, same liście bez patyczków, i teraz mam Pajarito Elaborada klasyczne to też mocne jest. Jeszcze nie próbowałem Taragui Energia a to chyba najmocniejsze z tego co ludzie piszą.
  • Odpowiedz