Wpis z mikrobloga

Powoli szykuje się do zakupu pierwsze prawdziwego zegarka. Coś polecacie co nada się i do czegoś eleganckiego i do... z reguły casual?
Zastanawiam się mocno nad Orient Sun&Moon od Chińczyka - fajna cena w porównaniu do naszych rodzimych ofert. http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-set0t002b0-fet0t002b0-sun-moon-sapphire-japan-automatic-gents-leather-watch/
Tylko czytałem tutaj, że zegarek jest duży i niektórym może nie pasować. Jest tutaj jakiś posiadacz tego modelu i może się wypowiedzieć? (Od ilu cm w nadgarstku pasuje ten model? ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Zastanawiam się nad Zeppelinem, również się podobają, ale kompletnie nie mam ulubionego modelu.

Nie wiem właściwie coś wybrać, bo wszystko się po trochu podoba. Pomocy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zegarki
  • 12
@Fusofuso: ten Orient ma 42 mm szerokosci, wiec nie powiedzialbym ze to duzy zegarek. Normalny rozmiar wspolczesnych zegarkow. Nawet na szczuplym nadgarstku bedzie dobrze wygladal, reszta to kwestia przyzwyczajenia. Ja na pewno nie decydowalbym sie na zamowienie zegarka (podrobki?) w takiej cenie. Wolalbym kupic cos tanszego, ale z pewnego zrodla.
@boguchwal: też tak miałem jak 1 raz na nich trafiłem :-P ale sklep polecam mocno, oczywiście chodzi tu o brak doliczonego VATu u cła. Cały myk polega na tym ze oni wysyłają zegarki jako podarunek i jest duża szansa że urząd celny nie zainteresuje się taka przesyłką (dlatego bez pudełka). Wczoraj przyszedł od nich zegarek dla mojego kumpla, oczywiście bez dodatkowych opłat że strony UC.
@pawel_a23: @pawel_a23: Dzięki za info, tylko freeduty nie mają już na magazynach tego modelu Sun and Moon. Co ile jest dostawa, orientujecie się? Polecacie jeszcze jakieś sklepy? Szukam też takiego, w którym będą zeppeliny a dokładnie model 7666-2