Wpis z mikrobloga

Taki lajcik rozgrzeweczka na #kuzniapadow. Wiem wiem, biurko #!$%@? jak stół u Durczoka ( ͡ ͜ʖ ͡) Ze względu na wolniejszą chwilę mogę wreszcie za drobne sumy przerabiać nieco pady jeśli sobie chcecie :) Dziś odpicowałem takiego Dualshocka, którego kupiłem za 17zł, był po zalaniu. W planach wymiana diod na zielone.

Wołam #pcmasterrace #playstation i #xboxone #xbox360 żeby zapełnić czarną listę u owych mirasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wkleję poprzedni wpis abyście wiedzieli co dłubię.
http://www.wykop.pl/wpis/16319829/no-coz-pora-odswiezyc-nieco-moj-pewien-projekt-mia/
Może wreszcie uda się zrobić ten cholerny krzyżak w padzie od X'a bo od ostatniego wpisu jest tam dziura () W Komentarzach dam dwie dodatkowe focie.
T.....t - Taki lajcik rozgrzeweczka na #kuzniapadow. Wiem wiem, biurko #!$%@? jak stó...

źródło: comment_GQp5MYfnscICZLzIaCE6k4OoXCYxy3tm.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trzyzet: strasznie to brzydkie jest, czemu mu tak zrobiłeś?

Pytanie z innej beczki, jak z Twojego doświadczenia to wygląda - jeżeli w padzie do XBox360 analog nie wraca do centralnej pozycji, to konieczna wymiana na nowy, czy czyszczenie np spirytusem i patyczkiem do uszu coś pomoże? Jeżeli nowy, to firma ma znaczenie, czy te po ok 10 zł na allegro też mogą być? (pytam oczywiście o same analogi, nie całego
  • Odpowiedz
@Mu_H: ale co brzydkie, nie rozumiem o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma co sie bawic, od razu wymien mechanizm. Najlepsze analogi sa ALPSa i kosztuja 7-10zl/szt na znanym portalu aukcyjnym. Pasuja do wszystkich generacji DualSchocka oprocz 4 i padow od xBoxow.
  • Odpowiedz
@Trzyzet: zupełnie nie na temat, ale się na tym znasz z tego co widzę. Wiesz może, czy da się w miarę łatwo naprawić problem z wyłączaniem się padów od 360? Chodzi o to, że tylna "paczka" z bateriami (mam na paluszki, nie dedykowaną baterię) czasami nie łączy i ostatnio mam z tym coraz większy problem. Problem chyba dość powszechny, znalazłem o tym dużo tematów w necie, ale żadnego sensownego fixa.
  • Odpowiedz
w jaki sposób ta wielka gałka jest bardziej precyzyjna?


@Lerhond: Gałka jest wyższa, dlatego masz szersze pole manewru.
Grający w fpsy montują to często na prawego analoga, bu zwiększa precyzję przy celowania, colega Trzyzet jako, że gra w Trackmanie rąbnął sobie na lewym.
  • Odpowiedz
@Lerhond: @Lumpart: Nie tyle co szersze pole manewru, co mam większą odległość maksymalnego wychylenia analoga, normalnie wychylam do maksa w każdą stronę bez nakładki, to tym samym ruchem z tą wielką gałką jest to niecała połowa. Coś jak niższa czułość myszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DubStep_Gun: To jeszcze zielonego gówna nie widziałeś cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@
  • Odpowiedz
@Trzyzet: Pomysl fajny ale w jaki sposob ma sie zwiększyc czulosc lewego analoga? Przecież pod padem masz kulke którą ruszasz i jakie ma znaczenie wysokosc analoga? LOL
  • Odpowiedz