Wpis z mikrobloga

To jest adekwatna muza do tego, co zamierzam zrobić. Za wszystkie rozmowy, porady, wykopaliska i wspólne lata oraz Wykop Party dziękuję. Było fajnie, choć pod koniec zrobił się mały burdel... (oooo fak - co z nowymi regulaminami? :>). Niby już opanowane, ale ostatnio włażąc tu mam wrażenie, że nie wchodzę na wykop.pl, tylko na pudelek.pl i gimbusiarnię. Chciałam pogadać o seksualności, to sobie nie pogadam.

Konto zostawiam - mejl, nr gg jest aktualny i będzie tak przez jeszcze bardzo wiele lat. Na fejsie również łatwo mnie znaleźć.

@Migfirefox @GryzoncaSkarpeta @Krzysiek1203_88 @WilkBardzozly @gram_w_mahjonga @Munchhausen @kuki_1988 @TheMan @gucias @sens jakbyście się za mną stęsknili, to zapraszam na telefony, gg czy inne fejsy :). Osoby, których nie wymieniłam, a uważają, że powinnam - przepraszam, ale mam pewnie z Wami kontakt przez inne strony czy duperele. A jeśli nie - wiecie, gdzie mnie dorwać.

Pozostali zleją mnie ciepłym moczem, ale też ich pozdrawiam ;P.

JESZCZE TU WRÓCĘ!

GOODBYE WYKOP!

#oswiadczeniezglebiserca #pozegnaniezwykopem #emoquit #urlop
a.....a - To jest adekwatna muza do tego, co zamierzam zrobić. Za wszystkie rozmowy, ...
  • 6
  • Odpowiedz