Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że moje urządzenie wielofunkcyjne HP się zepsuło to szukam prostej drukarki ze skanerem w cenie max 250zł. Urządzenie będzie wykorzystywane rzadko - około 10 stron A4 do wydrukowania na tydzień i trochę skanowania.

Do tej pory też korzystałem z jednego z najtańszych urządzeń HP(za prawie 300zł) i przy moim użytkowaniu wystarczyło na sporo czasu.

Głównie zależy mi na drukowaniu czarno-białych tekstów + czasami coś kolorowego ale zdaję sobie sprawę, że jakość w kolorze nie będzie oszałamiająca. Drugim ważnym czynnikiem jest dostępność i stosunek ceny do jakości tuszy do drukarki.

Bardzo zależy mi na możliwości drukowania przez WiFi.

Na oku mam następujące urządzenia:

HP 5524
HP 5510
HP 5520
CANON PIXMA MG5750

Ktoś coś doradzi albo był ostatnio przed podobnym wyborem?

#drukarki #komputery #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
Vojak - Z racji tego, że moje urządzenie wielofunkcyjne HP się zepsuło to szukam pros...

źródło: comment_VZo3O874hm0bOunZ79kTKPbjhYAVwol6.jpg

Pobierz
  • 7
@Vojak: Jeżeli szukasz czegoś taniego a nie widzisz problemu w używce to mam do opchnięcia HP Deskjet F735 w bardzo dobrym stanie. W razie czego pisz na PW :)
@takeshoot: @Wight: raczej wolałbym coś nowego z gwarancją. Za bardzo nie przekonują mnie urządzenia ,,powystawowe"... nie wiem co o nich myśleć.

Ten Epson w nowości jest o wiele droższy. Przebicie ceny dwukrotnie na rzecz ,,powystawowej" trochę mnie niepokoi.
@Vojak: Kupiłem od tego gościa 2 workforce do firmy. Trybi aż miło gdzie dziennie leci z 80 str. na 1 drukarce.. :) Narazie odpukać wszystko działa, a już rok sukcesywnie jedziemy na zamiennikach :)