Wpis z mikrobloga

mam taki pomysł
@moderacja powinna wyjść naprzeciw potrzebom rynku i stworzy nowy sub-wykop dla prawdziwych patriotów. Oczywiście taki sub-wykop współistniałby z tym obecnym na początku, ale docelowo miałby stać się osobnym portalem do którego przeszłaby część użytkowników (zakaz posiadania konta na obu portalach) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Różniło by go kilka drobnych szczegółów od obecnej formy wykopu:
- możliwość dodawania znalezisk z tylko konkretnych stron (ndie.pl niewygodne.info.pl wolna-polska.pl stefczyk.pl niezalezna.pl fronda.pl)
- zakaz zakopywania oraz mile widziane duplikaty
- brak możliwości przejrzenia znaleziska przed wykopaniem
- na górnej belce zawsze biało-czerwnoa flaga
- tytuł każdego dodawanego znaleziska musiałby zawierać takie słowa jak MASAKRUJE MIAŻDŻY
- wszystkie znaleziska na głównej z płomieniem
- komentarze zawierające słowo "lewak" +50 na starcie
- kategoryczny zakaz negowania treści zawartych w znaleziskach grożący permem
- zakaz merytorycznej dyskusji grożący permem
- dla nowych użytkowników zakładających konto weryfikacja poprzez "test na murzyna"
- reklamować mogłyby się tylko firmy ze 100% polskim kapitałem
- 10 każdego miesiąca portal byłby nieczynny aby upamiętnić śmierć poległych w katastrofie smoleńskiej


co sądzicie o tym?
może macie jakieś swoje pomysły które byście dodali?

#wykop #neuropa #4konserwy #bekazpisu #heheszki #bekazprawakow
Pobierz marianoitaliano - mam taki pomysł 
@moderacja powinna wyjść naprzeciw potrzebom rynk...
źródło: comment_aTw0LaFDi4LO9okYWyodgOJmgmIjmAhp.jpg
  • 16
@marianoitaliano: Mam lepszy pomysł
@moderacja powinna wyjść naprzeciw potrzebom rynku i stworzy nowy sub-wykop dla oświeconych obywateli świata. Oczywiście taki sub-wykop współistniałby z tym obecnym na początku, ale docelowo miałby stać się osobnym portalem do którego przeszłaby część użytkowników (zakaz posiadania konta na obu portalach) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Różniło by go kilka drobnych szczegółów od obecnej formy wykopu:
- możliwość dodawania znalezisk z tylko konkretnych stron
@marfi:

tylko, że obraz #4konserwy wg. OP-a zgadza się z portretem jakiś 75-80% "prawaków" na mirko, a Twój obraz #neuropa zgadza się z jakimś 5% "lewaków"


I znowu się zaczyna xD #neuropa to jest taka sama dzieciarnia jak #4konserwy - tak samo nie odnoszą się do merytorycznych komentarzy, tak samo wyrabiają sobie zdanie na temat danej grupy na podstawie artykułu/zdjęcia,naśmiewają się z komentarzy pro-wolnorynkowych nawet autorów nie wołając, o dyskusji już