Wpis z mikrobloga

Drugi vision spinner 2 w przeciągu roku mi padł, to jest jakaś kpina z tą elektroniką w środku...I ta bateria jest wszędzie polecana... Jakich bateri używacie bo musze jechać kupić a na edymie jest jakies nunchaku prawie 2xcena spinnera
#epapierosy
  • 11
@Minesr33: to pomyśl nad naciagnieciem budżetu, bo za stówke nie kupisz nic z czego byłbyś na dłuższą metę zadowolony. Jedynie Joyetech Ego AIO wydaje się być w miarę rozsądną opcją, ale tam masz wbudowany atomizer, także gwintu 510 nie ma. Jakbyś chciał wydać więcej to Evic VTC Mini jest super. Też jakiś czas temu czegoś szukałem i wszyscy mi go polecali, kupilem i nie zawiodłem się.
@Minesr33: to radio kasprzaka jest wielkosci polowy paczki fajek mniej wiecej. ma wymienne ogniwo, zapas mocy i nie #!$%@? sie po 2 miesiacach. alternatywa - jesli koniecznie musi byc tuba) sa stare siegelei z-max (brak ladowania przez usb), jakies vamo (nie znam sie, wiem tylko ze pare osob jeszcze uzywa). ewentualnie innokin endura t18 (slabo z dostepnoscia w .pl), evic supreme, albo wspomniany przez ludzi wyzej AIO. biorac pod uwage zalozony