Wpis z mikrobloga

5 257 - 1 = 5 256

Tytuł: Tron z czaszek
Autor: Peter V. Brett
Gatunek: fantasy
★★★★★

Co ten Peter, naczytał się chłop Gry o Tron i myślał, że mu wyjdzie dworska intryga a wyszło jak zwykle. Całość dwutomowego wydania (fabryce hajs musi się zgadzać) można by streścić - ciąża Leeshy i bezpłodność Rheinbecka z gościnnym udziałem Arlena. Z dobrego action fantasy zrobił się tasiemiec przewidywalnych dworskich intryg. I nie panie Brett zabicie hurtem kilku postaci nie zrobi z ciebie drugiego Martina.

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
mroz3 - 5 257 - 1 = 5 256

Tytuł: Tron z czaszek
Autor: Peter V. Brett
Gatunek: f...

źródło: comment_r9uIbzB8b95VzizfSPG5tycof8Wf8FZI.jpg

Pobierz
  • 9
@mroz3: przeczytałem pierwszą księgę tronu czaszek i narazie nie ma mam siły na resztę.. w sumie to i tą pierwszą księgę przeczytałem lekko na siłę... i faktycznie w poprzednich częściach a szczególnie pierwszej cały czas się coś działo, a teraz to w kółko jak nie jakieś smuty z leesha, to krasjanie i tak w kółko...
@mroz3: tylko ja nawet nie doczytałem tronu do końca ;p po prsotu te intrygi mnie nie jarają, pokochałem malowanego człowieka za prostote i fabułę w stylu od zera do bohatera, z którym moglem się jakoś utożsamić
@mroz3: Pierwsza książka była świetna, fajny pomysł, nieźle napisany, ale kolejne to już w dół równo leciały, więc nie dziwi mnie za bardzo ta krótka recenzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)