Wpis z mikrobloga

@polik95: szczerze mówiąc polecam książkę :) Symfonia C++. Jest to oczywiście programowanie w C++, ale Grębosz pisze o programowaniu w bardzo przystępny sposób. Dowiesz się dużo o różnych aspektach C++, z którego tak naprawdę wyrosło wiele języków, a pozostałe czerpią z niego garściami. Po tym można się spokojnie przerzucić na jakikolwiek inny "biznesowy" język programowania (C#, Java, Python, PHP)
  • Odpowiedz
@polik95: A miałeś wcześniej jakąkolwiek styczność z programowaniem. Chociażby jakieś technikum czy coś. Ja na studiach specjalizację z oprogramowania robiłem. Tyle że prowadzący średnio doświadczony człowiek niewiele nam przekazał wiedzy. Na praktykach ogarnąłem że tylko podstawy znam. Robiłem kursy z eduweb.pl Javy/jquerry i muszę przyznać że wiele mi to dało. Inne spojrzenie. A doświadczenia nabiera się już w trakcie pracy.
  • Odpowiedz
@polik95: To tym bardziej powinieneś rozejrzeć się za jakimś szkoleniem od samych podstaw, będzie sporo łatwiej. Później jak już człowiek ma podstawy to metodą prób i błędów się uczy. Poszukaj u nich kursu Sylwestra Madeja, podstawy i praktyczne zastosowanie języka na podstawie tworzenia gry, także łatwo się połapać.
  • Odpowiedz