Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: Siedzę w tym biznesie od Kolonii 2014 i jakoś na każdym majorze zarabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko na Kolonii 2015 z powodu przygłupiego terminu kolejnego majora zarobiłem 100% wkładu własnego. Na tym po paru dniach zarobiłem już 300%. Więc o czym ty gadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Pooodi: Cóż, naklejkę z Kolonii zmarnowałem na durny skin ;) ale na kolejnych majorach też zawsze kupowalem stickery. Wiem więc, że aktualnie zarobek to jest #!$%@? w porównaniu do np. kato 15 ;)
@diarrhoea: Ale, że Kato 15 dopiero na miesiąc przed Kolonią 15 mocniej zdrożało to Ty wiedz. Minął tydzień od tego majora i już 300% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jak pakujesz jakieś biedne sumy jak np. 50 euro to się nie dziw, że zarobek po #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pooodi: Wiem, że w porównaniu do inncych pakuję grosze, ale zawsze wkładam tylko to, co mi się jako profit zbiera z różnych mniej lub bardziej opłacalnych wymian.

Inna sprawa, że na kato 15 z zainwestowałem niecałe 6€, zarobiłem ponad 75€ ;) tego już nie zrobię na mlg czy dh winter
@diarrhoea: Co? Przecież foliowane stickery nawet w trakcie promocji nie stały po 0.8 tylko np. po 4-5 euro.

Zwykłe stickery stały po 0,29 i dzisiaj kosztują 5 euro.

Psiocz, stękaj, bądź pesymistą dalej. To nie jest biznes dla takich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Ale szanuję za zmniejszanie konkurencji na ryneczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pooodi:

Kupiłem 3 naklejki C9 holo za 0,8 na rynku ;) sprzedał potem po 23€ za sztukę (minus podatek steam).
Nie psioczę, tylko ostrzegam, zarobek nie jest tak duży jak kiedyś i mam rację. Nie wiem jaką masz ogolnie wartość eq (przed i po wyjmowaniu kasy ze steama), ja mam niedużą ale coś tam widzę co się na rynku dzieje ;).

Czy naklejki z ostatnich majorów ładnie idą w górę? Otóż
@diarrhoea: Kolego, ja nie będę z Tobą na ten temat dyskutował i nie będę zdradzał też sekretów biznesu, zwłaszcza gdy wyskakujesz mi z Kolonią 2015 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli do dzisiaj masz stickery Kolonii 2015 to gratuluję znajomości rynku. Siedzę w tym biznesie znacznie dłużej od Ciebie i moje kwartalne wyciągi bankowe mówią zupełnie coś odwrotnego.

Kupując w promocji naklejkę za 0,24 centy (oczywiście taką, która
@Pooodi:
No to generalnie już nic nie rozumiem xD

Nie mogę mówić o tych majorach na których zysk był spory, nie mogę mówić o tych na których zysk był kiepski? Tylko jakieś wartości uśrednione?

Zarobek aktualnie (procentowo) na naklejkach z majorów jest niższy, niż był na majorach typu kolonia 14 czy kato 15... Cały czas o tym jednym mówię. Tak więc, czy nie mam racji? Bo jakimś cudem cholera rynkowe ceny