Wpis z mikrobloga

Jak to jest jest z tą kawą i noopeptem? Jedni piszą że razem dobrze działają a przecież kawa blokuje neurogenezę więc nie powinny współgrać.
Biorę noopept od prawie dwóch tygodni ale mam wrażenie, że źle na mnie działa. Znacznie pogorszyła mi się koncentracja, popełniam głupie błędy obliczeniowe i logiczne. Jedyny pozytywny efekt to to, że jestem bardziej pobudzony.
Piję jedną mocną kawę dziennie i zastanawiam się czy ma to jakieś powiązanie.
#nootropy #noopept #dopingmozgu
  • 33
  • Odpowiedz
@Pinokjo: Wiesz każdy człowiek jest inny. Jak będziesz szukał nowych nootropów to możesz śmiało pytać. Chętnie ci odpowiem bo niektóre substancje uważane za bezpieczne są naprawdę szkodliwe a w Polsce nikt o tym nie mówi.
  • Odpowiedz
@electroone: Oki dzięki, dodałem sobie specjalną notkę do Twoje nicku :D Dopiero zacząłem temat temat nootropów bo chciałem jakoś zmaksymalizować efekty swojej nauki do matury. Ale jak widać troszkę za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pinokjo: No trochę za późno ja już tydzień temu zakończyłem kuracje noopeptem żeby mieć same pozytywne efekty podczas matury. Niby jest coś co mogłoby pomóc PRL-8-53 ale jest nefrotoksyczny (szkodzi na nerki)
  • Odpowiedz
@electroone: Czyli ogółem uważasz, że jak matmę piszę 9 to lepiej byłoby odstawić noopka już na początku miesiąca tak profilaktycznie żeby nie było żadnych bólów głowy etc.?
  • Odpowiedz
@electroone: a choliny jak rozumiem nie odstawiać wgl? I myślisz, że kupię taką normalną cholinę nie na wątrobę w aptece? Bo nie chce mi się czekać na przesyłkę nie wiadomo ile.
  • Odpowiedz
@Pinokjo: Nie odstawiaj. Raczej wątpię, mi z paczka Apteki Melisa link do choliny szła 1 dzień (odbiór w placówce, przesyłka darmowa) od momentu zamówienia (rano). Teraz widzę że jest też opcja płatna wysyłki kurierem DPD za 10zł. Sprawdź sobie może jakaś apteka internetowa ma siedzibę w twoim mieście.
  • Odpowiedz