Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: w chinach tylko na promocji taniej kupisz
a to, ze janusze kupuja i tak obnizaja tak znaczaco ceny przy sprzedazy to inna sprawa
nigdzie indziej jak u nas w takiej cenie nie dorwiesz
  • Odpowiedz
@trollasek: Nikt Ci nie każe kupować. Tak działa rynek. Coś jest warte tyle ile kupujący jest w stanie za to zapłacić. Jak nie sprzedają za 150 zł to w końcu cena spadnie. Oni sprzedają i mogą dać nawet i 1000 zł i nikomu nic do tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MichalQ20: ale ja nie kupuje i nie sprzedaje

Coś jest warte tyle ile kupujący jest w stanie za to zapłacić.

no wlasnie nie, ludzie widza jakie ceny byly na jd i takich teraz chca, a to, ze za jakis czas wag braknie i cena pojdzie w gore to i ludzie beda w stanie wiecej zaplacic
  • Odpowiedz
@trollasek: Przecież te wagi pokupowali wszyscy za 8$, więc o jakim zaniżaniu ceny ty chłopie piszesz? W moim pytaniu chodziło o to, czy ktoś nie chce się pozbyć tej wagi bez 300% narzutu. Za 150 zł to się będziesz z tym go gwiazdki bujał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trollasek: nie każdy chce mrozić 32 zł w nadzieji, że za rok się skończą wagi i sprzeda za 140, i może puścić np za 70 zł, co i tak jest dwukrotnością tego za zapłacił. Nie mam racji? wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Schrebatsky: @trollasek: Wy nie rozumiecie najważniejszej rzeczy. To oni mają wagę i to oni dyktują ceny. Jeżeli jest duża konkurencja to cena spada. Gdy pojawia się dużo chętnych to cena idzie w górę. Nikt nie kupuje coś na handel żeby stracić i chce zarobić, nikt nie zmusza do kupowania. Jeżeli sprzedawca chce sprzedać wagę którą kupił za np. 10 centów za 1000 zł to ma do tego prawo. Nawet jak
  • Odpowiedz
@Schrebatsky: a chcesz oryginalnie zapakowana czy moze byc otwierana ? Za 69 + kw moge ci odsprzedac ale musialbys se jakies 4xAAA dokupic bo te co byly w komplecie wyjelem do mojej prywatnej bo jus sie rozladowaly , i tak byly slabe. Jak cos to jeszcze nawilzacz deermy mam w tej cenie :)
  • Odpowiedz