Wpis z mikrobloga

@mattpoz: Witam, z tej strony Zielarz, nie wywołuj mnie do tablicy bo nie mam pojęcia o co chodzi, nie gram na mirko i nie będę grał, już usuwam tag z obserwowanych i prosiłbym abyś więcej się na mój temat nie udzielał.
@kitz: apropo filmików, to wiesz czemu masz tyle obserwujacych tag? bo ludzie mają na twoje filmiki wyje... dlatego obserwują #mirkots bo ich zainteresował temat mirkowego otsa... a nie jakiegoś "dominando"... spamujesz cały czas tag swoimi gównofilmikami.

pisz pod tagami /heheszki /walkingdead /pcmasterrace itp itd bo też mają więcej ludzi...

czemu nie piszesz pod #tibia - tag dla ludzi ogólnie zainteresowanych tibią...
@kitz: no to śmiesznie, jak nawet swojego tagu nie potrafisz stworzyć... nie wydaje ci się, że ludzie po prostu mają to w dupie? twoje podboje w pikselach?

ładna pogoda, weź wyjdź na dwór

pozdro

#czarnolisto dla mojego spokoju.
@kitz: popieram resztę... przegrałeś na mirko... nic w życiu nie osiągnąłeś (nawet wojny na mirko nie wygrałeś xD), a chwalisz się filmikami, na których jest 2x więcej graczy niż w godzinach szczytu mirko i czym ty się chwalisz? To, że więcej graczy, którzy odeszli z mirko gra na jednym serwerze w jednej gildii bo nie pojmuję? Szczerze mówiąc to mirko upadło w raz z odejściem Parcel/Reborn, których uważacie za raków tego
Czy warto stawiać serwer i wkładać pracę dla 10-20 osób online, z których połowa stoi na afk lub w DP i ma za przeproszeniem w dupie co macie zamiar więcej zrobić z tym serwerem skoro i tak są tam żeby sobie pośmieszkować i postać na dachu


@Karim: Jeśli ludzie chcą siedzieć w depo i śmieszkować - co z tego? W grach liczy się tylko i wyłącznie przyjemność gracza, i jeśli ktoś
@Karim: czy warto czy nie - nie wiem, ja tam sie dobrze bawię, od samego początku traktuje to jako smieszkoprojekt, który jest w celu uzyskania uczucia nostalgii. Nigdy nie chciałem, zeby pojawiły sie na nim osoby mające zespół tourette'a i drace jape o dominando co chwile ;) nawet jesli 20 osób będzie grało - spoko.
To miał byc MirkOTS, i jest to mirkots.
@marahin: nie gram , ale projekt jak najbardziej szanuje :) zawsze to można czegoś sie nauczyć :)
a co do graczy mysle ,ze odpicowanie go na 99% i restart może z powrotem przyciągnąć te 200 osób ;) gl i trzymam kciuki :)