Wpis z mikrobloga

@carver: Śledzę ten tag od niedawna wiec mie wiem jak sie zachowują kibice Barcelony ale teraz sie domyślam. To pewnie sie tak nakręca i co grand derby jest o tym ze "kibice x tak mówili ostatnio wiec dlatego kibice y tak teraz piszą"
@carver: To ogarnę jak oni piszą bo nie chce oceniać. Wydaje mi sie jednak ze podczas takiej wygranej wchodzą takie umysłowe gimbusy na wykop i piszą. To tyczy sie kibiców Realu i Barcelony
@KrisRock: To się tyczy każdego większego klubu piłkarskiego cumplu :D Kibice Bayernu, Juventusu czy nawet Liverpoolu zachowują się identycznie :P Sami kibicuje Barcy, fakt szkoda, ale nie przejmuje się tym. Na wykopie jest duży hejt na Barce, bo są najlepsi i każde ich zwycięstwo jest bardzo mocno wytykane, po prostu nikt nie lubi jak ktoś każdego leje. Zresztą kibice Barcy tak samo zachowywali sie po zwycięstwie 4:0 nad Realem. W tej
@MainstreamowyHipster: Właśnie to chciałem teraz powiedzieć. Sam jako kibic Chelsea lubiłem sie pochwalić wygraną nad jakimś Manchesterem lub Liverpoolem przed znajomymi. Po tym sezonie chyba nie będę tak kozaczyc bo wiem co oni wtedy czuli :P