Wpis z mikrobloga

UWAGA! UWAGA! ROZPOCZYNAM AKCJĘ #usmiechmirka

Od tej pory każdemu kto umieści komentarz pod moim wpisem w tym tagu będę pisał coś miłego!

Jestem teraz szczęśliwym człowiekiem i chcę się dzielić szczęściem z wami. Chodzi o powiedzenie kilku ciepłych słów które wywołają uśmiech na waszych twarzach. Będą to ciepłe słowa prosto od serca dla każdego kto tylko chce. Im więcej szczęśliwych ludzi na mirko tym lepiej! Zachęcam innych szczęściarzy do pomocy. Wszystko co czynimy wraca do nas, więc lepiej żeby wracała sama dobroć!

Jeśli chcecie się komuś wygadać piszcie na pw. Nie będę was moralizował ale może razem znajdziemy jakieś promyki nadziei.


Chcę aby pierwsza edycja była edycją im @gnida84 bo to był super mirek który niejednokrotnie wywoływał uśmiech na mej twarzy.

Wołam ludzi których pomocy potrzebuję #mikromodlitwa
#wygryw podziejcie się trochę energią z ludźmi spod #przegryw

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zachęcam do pisania miłych komentarzy razem ze mną( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 198
  • Odpowiedz
@nie_pamietam: Dzięki, jeśli się to ludziom podoba to mi pomóż, będzie fajnie. Np napisz to wybranej osoby tutaj, na pw że jest świetna. Może to będzie początek nowej znajomości. Pozdro

@krzaczastobrewy: gdybyś żył w XV wieku byłbyś dzielnym rycerzem. Serio. Tak mi wyglądasz na takiego prawilnego właśnie. nie wiem czemu. Porządny chłop z ciebie pewnie. Trzymaj się

@kasianie: możesz być taką fajną babciom. Trzymaj się. Zacznij robić na
  • Odpowiedz
@BeDoEl: wszystkiego dobrego!! wiesz co dla mnie znaczy BDL? Będzie dzisiaj luz ( ͡° ͜ʖ ͡°)- miłej soboty mirku!!!

@dyniel: no ja cię lubię już od dawna! Szczęścia i uśmiechu dla ciebie. Będzie dobrze!!!!

@Asterling: Znam cię z mirko! Prawilny mirek! Tak trzymaj! Więcej się uśmiechaj
  • Odpowiedz
@carisma: Wszystko się ułoży!!! Za 10 lat jak osiągniesz sukces w życiu i będziesz uberszczęśliwa wyślij mi kartkę pocztową! Dobre chwile przyjdą trust me( ͡º ͜ʖ͡º) Może nie dziś i nie jutro

  • Odpowiedz
@emmanatorr: no do ode mnie dostaniesz dobrej energii na zapas! Jesteś świetny i już cię lubię bo mi twój nick się skojarzył z tą super piosenką. Posłuchaj i się zrelaksuj a wszystkie złe rzeczy sobie pójdą. Trust me!
D.....e - @emmanatorr: no do ode mnie dostaniesz dobrej energii na zapas! Jesteś świe...
  • Odpowiedz
@B-in-ctrl: Pozdrawiam ciebie też! Wszystkiego co sobie wymarzyłeś! Działaj coś w tym kierunku! Warto spełniać marzenia! Wszystkiego dobrego

@ronette:

o łaskę Bożą w zbliżającym się trudnym czasie matur, żeby wszystko mi i mojemu niebieskiemu paskowi dobrze tam poszło i żebyśmy się dostali na nasze wymarzone studia. I o zdrowie.
  • Odpowiedz