Wpis z mikrobloga

Witam cześć i czołem! #bukmacherka #aletypiara #przetypiara #protypiara

Idąc za ciosem nowych wyzwań, postanowiłam przybyć do Was ze swoją bukmacherską aktywnością! Pewnie pomyślicie sobie co kobieta może wiedzieć o sporcie, a już w ogóle o bukmacherce ;) Zaskoczę Was, gdyż jestem wielką miłośniczką piłki kopanej! Od kilku lat rekreacyjnie zajmuję się także bukmacherką, w tym od ponad 6 miesięcy piszę analizy przedmeczowe średnio dwa razy w tygodniu. Oprócz tego moją wielką pasją jest poker, w którego gram już ponad 10 lat!

Co tutaj znajdziecie? Głównie typy, które przygotowuję z analizami, ale też pokerowe zajawki, których u mnie z pewnością nie brakuje.

Tytułem wstępu zapraszam Was do moich dzisiejszych typów, które znajdziecie tu: http://bit.ly/1RRyYIS

Jeśli jesteście ciekawi moich poprzednich typów, to tutaj znajdziecie podsumowanie po kilku miesiącach przedstawione w liczbach: http://bit.ly/1QC1f26

BTW, jeśli chcecie podyskutować o samych typach to zapraszam do mojej grupy na Facebook'u o nazwie #teamkejsi

Niech BUK będzie z Wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wasza Typiara
SzefowaKejsi - Witam cześć i czołem! #bukmacherka #AleTypiara #PrzeTypiara #ProTypiar...

źródło: comment_Fde862xk7DDfhXwus084PVZL0haMYfKN.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@brntfgt: Gdybym miała pisać bardziej dogłębne analizy, to musiałabym spędzić połowę dnia na wyszukiwaniu i z pewnością wtedy tak ochoczo bym się już tym nie dzieliła, bo nie oszukujmy się byłoby to EV- :) Nawet pro typerzy tak nie robią ;) Druga sprawa, że rozgrywki śledzę regularnie, oglądam mnóstwo meczy z Premier League i swoje typy opieram też o obserwacje, a nie wszystkie fakty, które zauważę opisuję w swoich analizach, bo
  • Odpowiedz
@fiasco: To może być bardzo ciekawe spotkanie. Co prawda Lisy sobie zbierają punkty i przodują w tabeli dość wyraźnie, ale w 4 z 5 ostatnich meczy skromnie wygrywali po jednym golu. Southampton z kolei w ostatniej kolejce przegrywali 0:2, a ostatecznie spotkanie wygrali 3:2 tak więc nie ukrywam, że Leicester może mieć ciężkie zadanie jutro.
  • Odpowiedz
@brntfgt: Są strony, które skupiają ekspertów danych rozgrywek i przygotowują profesjonalne typy oparte o bardzo kompleksowe analizy, a następnie sprzedają w pakietach za spore kwoty. Mi daleko jest do profesjonalistki, nie jestem w stanie tego robić zawodowo, ani z tego się utrzymywać, a nawet gdybym mogła i poświęcała na to całe dnie to nie dzieliłabym się takimi informacjami za darmo. Za takie analizy i takie informacje ludzie płacą spore sumy. Ja
  • Odpowiedz
@SzefowaKejsi: Kobieta na dodatek interesująca się premier league :-). Jeszcze jak mi powiesz, że umiesz dobrze gotować to w ogóle osłupieje. Co do lisów zgadzam się nie będzie to łatwa przeprawa aczkolwiek uważam, że są bardzo zdeterminowani i stawiam na 1:0. Polecam przyjrzeć się kartkom i jaki będzie arbiter jutrzejszego meczu.
  • Odpowiedz
@fiasco: Zaskoczę Cię, bo jestem zawodowym kucharzem i jest to jednocześnie moja ogromna pasja :) Tak więc tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja na kartki nie stawiam raczej, też myślę, że jest szansa na over w meczu Lisów z Southampton.
  • Odpowiedz