Wpis z mikrobloga

Tak więc znamy już lokalizację naszego sklepu! Lokal będzie się mieścić naprzeciw dworca świebodzkiego we #wroclaw na ulicy Tęczowej. Z tej okazji chętnie zaprosimy wszystkich producentów i dystrybutorów z branży #epapierosy do kontaktu. Chcielibyśmy by nasz sklep był elastyczny dla klienta, tak więc jeżeli macie jakieś propozycje odnośnie asortymentu to piszcie w komentarzach, lub na PW. Interesują nas aktualnie bazy, aromaty, liquidy, druty, waty, grzałki i akcesoria.Na dzień otwarcia w ofercie będa liquidy naszej firmy i bazy. Z epapierosami musimy poczekać jeszcze z 2 miesiące, ale już teraz zastanawiamy się nad sprawdzonymi markami. Tak więc pytanie co polecicie? Jaki sprzęt powinien być w sklepie?
#beehoney
  • 18
@BeeHoney: szkoda ze nie przebijacie edymu ceną liquidów. W sumie 150ml liquidu u nich to koszt 89zł, chyba że będzie się Wam opłacało sprzedać więcej na raz i pójdziecie w te stronę, jak tak to pewnie Was odwiedzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BeeHoney: jak się otworzycie to wpadne, szczególnie że nawet nie będę musiał dużo zbaczać z drogi po pracy. Jak z godzinami otwarcia sklepu? Jeśli chodzi o asortyment to dla mnie koniecznie grzałki do nautilusa.
Jeśli chodzi o te liqudiy, chodzi mi tylko o cenę, bo mi się nie chce kupować co chwila 10ml za 10zł, wole raz a dużo i mieć spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) co
@BeeHoney: Nie mówię, jako że mam blisko wpadnę na otwarcie i spróbuję co macie smacznego. Jedynie chciałem zaznaczyć, że takich firm jest na prawdę sporo i ceny są wszędzie takie same. Tak czy inaczej, powodzenia. Fajnie, że coś takiego powstaje bo nie o same liquidy tutaj się rozchodzi.