Wpis z mikrobloga

TO NIE JEST PRIMA APRILIS

Witam Wszystkich i chcę zapytać, czy na Wykop.pl była kiedykolwiek dyskusja na temat tzw. ciepłej wody użytkowej. Chciałabym się dowiedzieć jakie są argumenty "za" i "przeciw". Jeśli była, to może ktoś z Was może mi podesłać link albo, jeśli nie było, to chętnie bym się dowiedziała, co o tym uważacie. Innymi słowy: chodzi mi o to co Waszym zdaniem jest lepsze: gaz czy c.w.u., czyli tzw. ciepła woda użytkowa. #wykop #cieplawodauzytkowa #porada #poradaeksperta #zgorydziekuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 15
@StalyklientPolmosu: Są kaloryfery, a chcą wymienić "przymusowo" na tę wodę ciepłą użytkową albo trzeba zrobić sobie na własny koszt ogrzewacz wody na prąd. No.. ale nie ma fazy, więc lepszy już byłoby, gdyby został gaz, jak jest i do tego kaloryfery, ale nie może być, ma być wymienione, albo nie będzie ciepłej wody.
@StalyklientPolmosu: Gdyby abstrahować od kosztów, to - jak rozumiem - ta cała woda użytkowa jest według ciebie lepsza od wody podgrzewanej piecykiem gazowym. Ale czy ta woda będzie ciepła, no bo jak nie podgrzeją, to jak człowiek sam sobie to podgrzeje? Czy ta woda ma mieć ileś stopni ciepła, czy to tak jak chcą to grzeją, no bo piecyk gazowy to ja sobie mogę relugować wg siebie, a ta woda nie