Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie ćwierć wieku, różnego rodzaju elity wmawiały Polakom, kto ma rządzić, a kto nie. Teraz to się zmieniło - mówi Jarosław Kaczyński w specjalnej rozmowie z Superstacją.


#neuropa

Mówi Jarosław, który wraz ze swoim zmarłym bratem i kolegami z PiS zasiada na szczytach władzy w tym kraju od 25 lat ;) To jest jednak mistrzowska propaganda żeby politycy PiS dali radę ludziom wmówić, że są anty-systemowi i przez 25 lat byli wykluczeni z życia politycznego :) #polityka
  • 23
To jest jednak mistrzowska propaganda żeby politycy PiS dali radę ludziom wmówić, że są anty-systemowi i przez 25 lat byli wykluczeni z życia politycznego :)


@Jason_L_McCabe: najbardziej mnie zadziwia, że wszystkie, podkreślam wszystkie zarzuty największego kalibru jakie prawactwo wysuwało wobec poprzedników pojawiają się obecnie. Tym razem jednak jako smutna rzeczywistość, a nie efekt braku stosownych leków:

Prezydent-rezydent? A jakże!
Premier-marionetka? No oczywiście!
Żenująca propaganda w telewizji? I to jaka!
#aferalesna?
@Jason_L_McCabe: Tak, ale skoro już ludzie nie pamiętają kto rządził przed PO to ciężko wymagać by pamiętali czasy AWSu ;) Dla mnie (w dużym uproszczeniu) PO=PIS, w obie strony były te transfery, do nazwisk jak Gilowska i Gowin można dodać jeszcze Religa, Sikorski, M. Kamiński, Dorn (3 bliźniak ostatnio startował z listy PO), Kluzik-Rostkowska (Minister Pracy i polityki społecznej PIS, Minister Edukacji Narodowej - PO) z tych głośniejszych.
najbardziej mnie zadziwia, że wszystkie, podkreślam wszystkie zarzuty największego kalibru jakie prawactwo wysuwało wobec poprzedników pojawiają się obecnie


@rafalu90: To jest właśnie ten słodko-gorzki, pszenno-buraczany "klimacik", jakże typowy dla polskiej polityk ;)

Dla mnie największym, nazwijmy to, "symbolem" Dobrej Zmiany jest fakt, że poprzednia kadencja PiSu była tragedią i dramatem w jednym, naród miał ich tak #!$%@? dość, że kosztowało ich to OSIEM lat odcięcia od koryta.

A teraz wracają.

W
@Jason_L_McCabe: W ogóle to są mistrzowie propagandy. Dziś rano słuchałem rozmowy z Jarkiem w Trójce i mimo, że generalnie mówił bardzo spokojnie i nawet dość kompromisowo, to jednak nadal zadziwia mnie kierunek, w jakim spychają myślenie ludzi. Na pytania o Trybunał i protesty jak mantrę odpowiada, że to jest tylko pretekst, a tak naprawdę to elity podważają prawo do rządzenia demokratycznie wybranego rządu. Przecież to jawna bezczelność i sztuczka propagandowa. Przy
@Gruszka1992: nie wprowadzaj ludzi w błąd. PiS tak samo jak PO, nie podniosła wolnej kwoty od podatku, zamiast obniżać to podwyższa podatki, wprowadza nowe podatki. Tak robią ludzie o lewicowych poglądach.

Co do ograniczenia wolności drugiego człowieka, bardziej ta wolność była ograniczona za czasów komuny i PO.
Podaj mi ograniczenia drugiego człowieka przez PiS bo nie rozumiem.
Dla mnie największym, nazwijmy to, "symbolem" Dobrej Zmiany jest fakt, że poprzednia kadencja PiSu była tragedią i dramatem w jednym, naród miał ich tak #!$%@? dość, że kosztowało ich to OSIEM lat odcięcia od koryta.


@mnik1: Była dramatem, gdyż nie mogli rządzić bez koalicji i byli zmuszeni ulegać warunkom koalicjantów żeby uzyskać poparcie do swoich reform. Teraz mają jednolite rządy i robią to samo co kiedyś. Najpierw wypełnianie obietnic, żeby w