Wpis z mikrobloga

Chyba już czas na nowe 3DSdealsy, wypałałem parę ofert i mogę Wam polecić gdzie najlepiej kupować gry przed premierą, no więc zapraszam do wspólnego pozbywania się wszystkich pieniędzy z portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

W POPRZEDNIM ODCINKU:

NO PROSTE, ŻE MUSISZ DAWAĆ TAKIE ZESTAWIENIA, NO


I regret nothing

W końcu raz na jakiś czas można zaszaleć ʕʔ

Coś tak czuję że będzie kupowane (ʘʘ)

nie rób więcej takich podsumowań, bo będę wydawał całą pensję na gry i zabawki :(


W DZISIEJSZYM ODCINKU:

Amiibosy za 45zł będą na przecenie na Ultimie i Konsolachigrach jeszcze przez dwa dni, do 31 marca, do obsady doszło jeszcze Powerplay, niestety, uświadomiłem sobie, że promocją nie są objęte wszystkie Amiibosy. W takich sytuacjach warto zajrzeć na Menago, które na przykład Smash Brosowego Mariana ma za 55zł (ʘʘ)
Największy asortyment Amiibosów dalej na Ultimie, w tym rzadkie, takie jak Shulk.

Menago w ogóle bardzo interesujący sklep, mają gry jeszcze na GBA i DSa w bardzo przyzwoitych cenach, ciekawe czy w oryginalnych pudełkach. No ale jeżeli chcecie zaryzykować, to Harry Potter i Czara Ognia na GBA 49zł, Metroid Prime Pinball DS 79zł, POKEMON MYSTERY DUNGEON EXPLORERS OF TIME 40ZŁ KURDE JAK WY SIĘ MOŻECIE NAZYWAĆ NINTENDOFANAMI JEŚLI TEGO NIE MACIE KURDE kurde mi też by się przydało :S

No ale dobra, wracając do Wii U:
Ostatnio pisałem o Nintendo Selects na Wii U na Ultimie za 99zł ale polecałem się wstrzymać. I dobrze, na Konsolachigrach te same gry dostępne są teraz po 89zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli Wasza tolerancja na platformówki 2D z Marianem jest choć trochę większa niż moja (czyt. przynajmniej zerowa) to warto się zainteresować bundlem New Super Mario Bros U wraz z New Super Luigi U i kilkoma bonusowymi filmami za 89zł, masa kontentu i definitywne New Super Mario Bros (ʘʘ)
...kupiłem same New Super Mario Bros U zaraz po zakupie Wii U z Ultimy w 2012 roku za 239zł (?), więc doceńcie jak bardzo dużo warta jest ta paczka
Ponownie polecam jedną z najbardziej niedocenionych gier na Wii U, Donkey Kong Country Tropical Freeze, znacznie lepsza platformówka 2D niż Mario, ale kto tam by mnie słuchał
ZombiU 49zł, Asasyn Trójka (przedostatni dobry Asasyn, zmarnowałem kupę czasu na Wii U) 39zł, Ninja Gaiden 3 69zł,

Ano i ten, uświadomiłem sobie, że bateria w moim Wii U Gamepadzie trzyma tylko godzinę i czterdzieści pięć minut, więc jeśli by Was #!$%@?ło to samo co mnie i chcielibyście baterię starczającą na cztery razy dłużej, albo po prostu macie nowe Wii U i chcecie by starczała na dwa razy dłużej, najtańsza oferta to 109zł niestety

A teraz gdzie najlepiej składać preordery:
Star Fox Zero w ładnym pudełeczku wraz ze Star Fox Guard i steelbookiem za zaledwie 189zł
Dla porównania: na ElectronicDreams ta sama edycja jest za 299zł xD
Żaden sklep nie ma otwartych preorderów do Tokyo Mirage Sessions.

No i nowe/edycjolimitowane gry:
Pokken w edycji z Shadow Mjututututu za 189zł
Xenoblade X limitka (BIERZCIE TO JENY) za 219zł
Twilight Princess Odgrzewany Kotlet z Amiibo i soundtrackiem za 179zł
Bayonetta 1+2 za 179zł. Naprawdę dobry zakup.

A teraz danie główne, 3DS:

Skoro już jesteśmy przy Ultimie, obniżyli ceny limitki Bravely Second do zaledwie 278zł, najlepszy deal od rozpoczęcia preorderów w Polsce (ʘʘ)
Limitka Fire Emblem Fates wróciła do preorderu na ElectronicDreams. Cena? 419zł. Kogoś trochę #!$%@?ło, ale jeżeli jesteście zdesperowani, to zapraszam.
Tak, piszę ten wpis dlatego, by pokazać Wam jak bardzo #!$%@? jest ta cena xD
Zawsze możecie wyśmiać tego kolesia z Allegro. Albo pójść do niego do domu i go grzmotnąć cegłą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hyrule Warriors Legends z kompasikiem za 219zł. Ostrzegam, nie bierzcie jeśli macie starego 3DSa
Jeżeli potrzebujecie sensora NFC do O3DSa, to najkorzystniej wyjdzie chyba w zestawie z Animal Crossing Projektujemy Szczęśliwe Domki za 159zł.

No i z preorderów:
Mario i Sonic w Rio za 129zł, mam dobre przeczucie co do tej gry (ʘʘ)
Yokai Watch ze śliczną okładką za 136zł
Zajebisty Kirby Planet Robobot za 129zł
Pokemon Sun za 145zł
No, i chyba w zasadzie tyle (ʘʘ)

W dzisiejszym zestawieniu brałem pod uwagę sklepy:
- Konsoleigry
- Ultima
- Powerplay
- Menago
- ElectronicDreams
Kurde, fajnie by było jakby jeszcze dali jakieś kody rabatowe dla Wykopu, ale co zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż w sumie nawet nie pytałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pytanie tylko jak zapytać aby nie wyglądało to na próbę wymuszenia haraczu xD

Z fartem :P

#nintendo #3ds #wiiu #3dsdeals
j.....b - Chyba już czas na nowe 3DSdealsy, wypałałem parę ofert i mogę Wam polecić g...

źródło: comment_oxGJy153FPExzQ4mqnwD9tic3vEEr6ZJ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@joookub: twoje wpisy to połowa przyjemności, jaką daje posiadanie 3dsa (bo kto by się nimi interesował nie mając konsoli)
ps.
Mam zamiar wydać pieniądze na xenoblade chronicles 3d, myślisz że to dobry pomysł?
  • Odpowiedz