Wpis z mikrobloga

Czy wiecie, że w tym sezonie firmy bukmacherskie wydadzą 42 miliony euro z tytułu sponsoringu na koszulkach 6 czołowych lig europejskich (Premier League, Bundesliga, Serie A, Primera Division, Ligue 1 i Eredivisie)? To gigantyczny wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Dzięki temu branża hazardowa stała się szóstą w kolejności najwięcej wydających na reklamy na koszulkach piłkarskich.

Więcej na temat raportu: TU

#bukmacherka #ciekawostki
E-PLAYnews - Czy wiecie, że w tym sezonie firmy bukmacherskie wydadzą 42 miliony euro...

źródło: comment_mXmfu1BV6HiEF3J2TsMoEwt1pKdfEbke.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@E-PLAYnews: @Borys125:

Kiedyś właściciel STS wypowiadał się, że gdyby nasze państwo skuteczniej walczyło z podziemiem bukmacherskim, to legalni bukmacherzy mogliby wejść z jeszcze większą kasą w polski sport. No ale nasze kochane państwo woli ścigać grających niż próbować skutecznie unormować kwestię zagranicznych buków.
  • Odpowiedz
@E-PLAYnews: ostatnio gdzieś czytałem, że właśnie PiS chce zrobić porządek z tą ustawą i przy okazji zachęcić zagranicznych bukmacherów do działalności na polskim rynku. Muszą wziąć skądś kasę na 500+, więc wydaje mi się, że zrobią w końcu z tym porządek. Choć u nas w państwie jest wszystko na opak i może być tak, że dojebią jeszcze większe opłaty licencyjne i zwiększą ten podatek obrotowy, który jest jednym z wyższych
  • Odpowiedz
@E-PLAYnews: Źródło takie sobie: http://www.sport.pl/pilka/1,65039,19513336,ustawa-hazardowa-nadchodzi-nowelizacja-miliony-trafia-do.html

I to o obniżeniu podatków/licencji widocznie dodałem od siebie, ale PiS potrzebuje teraz kasy żeby zrealizować swoją obiecankę

Z raportu Deloitte wynika, że w 2013 r firmy zarejestrowane za granicą odpowiadały za 66 proc. z 2,4 mld złotych obrotu tzw. zakładów wzajemnych w Polsce. Z wartych 1,7 mld zł zakładów zawieranych w internecie - aż 91 proc. Ministerstwo finansów szacuje, że na nielegalny hazard internetowy
  • Odpowiedz