Wpis z mikrobloga

#redditgifts
I już mamy rozlosowane pary do obecnych wymian. Jak wspominałem wcześniej zapisałem się tylko an wymianę Sci-Fi. Trafiłem na użytkowniczkę z Kanady :) Lub Gwiezdne Wojny, Galaxy Questa i serial o którym nie słyszałem MST3K. Nie powinny się pojawić problemy z dobrym prezentem dla niej:) A jak u was ekipa? Wołam @DemptD, bo w poprzednim poście chciał wiedzieć, gdzie wysyłam paczkę ;)
  • 7
@mangol: ja tym razem nie brałam udziału. Mam masę skarpetek, listów nie piszę, a sci-fi nie cierpię ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czekam na jakąś ciekawszą edycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MorDrakka: Tym razem ide na latwizne (i trche cebule) i calosc zamawiam przez amazona. Dostalem liste ksiazek, ktore sa w kolejce do zakupow, tak samo jak liste figurek, jakie kolekcjonuje moja wybranka.
@MorDrakka: Ok, aktualizacja wpisu :) Zamowienie na Amazonie zlozone, wyszło "jedyne" ~250 pln, ale mam nadzieje, ze komus prezent sie spodoba :) smuci mnie brak info od osoby, która ma mi zrobić prezent ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mangol: ja jeszcze nie skompletowałem paczki, nie wiem do końca, co jeszcze tam dołożyć, bo gościu niezbyt się udziela i nie dał mi zbytnio żadnych wskazówek. No i nie wiem ile mnie przesyłka wyniesie do stanów.
Ja widziałem, że paczka do mnie już leci
@MorDrakka: Nie wiem, jak na tą chwilę wygląda stan Twojej paczki, ale z tego co pisałeś wcześniej o zainteresowaniach Twojego gościa możesz mu dodać coś o Curiousity (w końcu siedzi sobie tam na Marsie)