Wpis z mikrobloga

@groldominika: Ja też pracuję od rana do wieczora. Trening dwa razy w tygodniu wystarczy, trzy razy to już by było świetnie. Trening w sobotę i na jeden wieczór musisz się zmobilizować w tygodniu, kiedy pracujesz. Albo dwa razy w tygodniu od pn. do pt. i weekend wolny. W jakim mieście mieszkasz?
@KawaJimmiego: Bo w przeciwieństwie do ciebie ja testowałem. Sabre red i silver fox to obecnie jedne z najskuteczniejszych z gazów dostępnych na polskim rynku. wszelkie rzeczy oprócz broni palnej sygnowane przez Walthera to zaledwie brandowane wymysły klepane w chinach, zarówno noże, pałki jak i gazy obronne.
@KawaJimmiego: tak, Fox Labs, późno już było pomyliłem nazwę.
Testowane w warunkach szkoleń samoobrony i masy różnorakich zlotów i koncertów, na których pełno pijanych i przyćpanych awanturników. Gaz walther a właściwie umarex testowałem nawet na sobie, oczywistym jest, że jest mocno drażniący ale efekt długo się rozwija i krótko trwa, ma stosunkowo niewielką zawartość OC przez co działa drażniąco na błony śluzowe, ale nie drażni skóry.
Sabre Red ma dużo większą
@KawaJimmiego to już zależy od warunków, chmura jest podatniejsza na warunki atmosferyczne, marnuje się też dużo środka drażniącego, osobiście polecam stożek, jest to swego rodzaju kompromis między chmurą a strumieniem, nie musisz tak dokładnie celować a też nie tworzy lotnego obłoku.