Wpis z mikrobloga

@kukukulfon: Ale dlaczego tak agresywnie afiszujesz się z tym, że on jest biały? I czemu zestawiasz to ze słowem "żołnierz" kojarzącym się z wojną i ludobójstwem? Twoim zdaniem czarny ser nie mógłby być białym żołnierzem?! Oczywiście, że by mógł! Powiem Ci coś jeszcze - byłby lepszy! Białe sery powinny zostać zakazane, żeby nie pogłębiać rasizmu! Tak! W sprzedaży powinny być tylko czarne sery! I to w rodzaju żeńskim Ty wstrętny szownistooooo!!!
  • Odpowiedz
@kukukulfon: Ależ oczywiście kochana, niczym się nie przejmuj, nikt Cię tu nie będzie dyskryminował, o ile tylko wyznajesz jakiś fanatyczny odłam islamu, w międzyczasie czytasz Torę, śmigasz na masońskie msze, jesteś za aborcją i rok temu byłaś mężczyzną. Nie pozwól temu ciemnemu katotalibanowi się stłamsić! Bądź sobą! Kochamy Cię bardziej niż innych!!! Więcej przywilejów dla tej Pani poproszę!!!
  • Odpowiedz
bądź mną level 11
katolicka rodzina
ukochana babcia umiera
łkasz
życie toczy się dalej
osiągasz level 14
notoryczna erekcja
co począć
bawisz się ptasznikiem
przyjemnie
odkrywasz uciechę delikatnej masturbacji
o #!$%@?, babcia patrzy z nieba
łkasz
nienawidzisz siebie i swojego beniza
napięcie zbyt duże
co począć
chowasz się do szafy, tam nie zobaczy
uradowany walisz aż idzie echo
mame otwiera szafę
'ty bezbożny synu ja ci dam'
mame zapisuje cię do znajomego
  • Odpowiedz
przypomniała mi sie lekcja niemieckiego w liceum, dostaliśmy tłumaczenie jakiegoś tekstu z niemieckiego na polski, ziomek pyta pani " a co to znaczy ementaler? " :D
  • Odpowiedz