Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie... Czy ten Win 10 jest taki pełen błędów czy tylko ja mam jakąś #!$%@?ą wersje ? Chce zmienić w ustawieniach ikony powiadomień na ekranienie blokady (pod zegarem) to mnie wywala do pulpitu. Włącze ale już nie wyłączę Lokalizacji, telefon dostaje laga i tylko restart. Ogólnie zdarzają się zacinki i lagi jakich nie spotykałem na 8.1. Czy tylko ja tak mam czy też to zauważyliście ? Lumia 930 here.
#bojowkawindowsphone #lumia930 #windowsphone
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zrobiłeś powrót do ustawień fabrycznych po instalacji WM10, a następnie przywróciłeś swoją kopię zapasową żeby odzyskać ustawienia i aplikacje? Bez tego często są rozmaite problemy.
  • Odpowiedz
Ja się tyle naczytałem porad żeby zrobić HR (reset) po instalacji, że zrobiłem na swojej 830 fabryczne nawet nie sprawdzając, jak system działa bez tego. Teraz nie narzekam.
  • Odpowiedz
@Dominiko_: no nie robiłem. :( kopie zapasową zrobiłem już po instalacji Win 10. Jeśli zrobię powrót do 8.1, zainstaluje kopie zapasową z 10 na 8.1, po czym zrobię nową a następnie aktualizacja do 10, hard reset i zainstaluje tą nową kopię będzie działać ? ( ) taka incepcja trochę..
  • Odpowiedz
@kubson1069: ale po co robić przywrócenie kopii na 8.1, skoro zaraz po tym zrobisz aktualizację do 10 i przywrócisz ustawienia fabryczne, a więc usuniesz całą kopię z pamięci telefonu? Aha no i masz build .107 czy .164?
  • Odpowiedz
bo jak zrobiłem kopię zapasową z 10 to jak ja przywrócę, pomimo hard resetu dalej mogą się pojawiać te błędy ? w ten sposób to chciałem napisać i tak to rozumuję trochę. I jak sprawdzić jaki bulid ? Bo w ustawieniach -> dodatki -> dodatki i informacje nie widzę w ogóle takich cyferek.
@Dominiko_:
  • Odpowiedz
@kubson1069: W takim razie najpierw zaktualizuj system do .164 i upewnij się, że zainstalowałeś wszystkie aktualizacje aplikacji w Sklepie. Być może wtedy znikną błędy i unikniesz resetu, choć ja bym i tak go zrobił dla świętego spokoju. W każdym razie najpierw zrób jak w pierwszym zdaniu i zobacz jak działa.
  • Odpowiedz
@Dominiko_: o to to to to.. nie mogłem wytrzymać kilku dni i zrobiłem sobie 10 na insider ale po premierze chciałem zrobić oficjalke. co robić, żeby mieć stabilną oficjalną wersję a nie insider ? Czy muszę zrobić downgrade do 8.1 i wtedy aktualizacja czy mogę jakoś nadpisać na insidera ? Bo upgrade advisor nie pomoże, sprawdzałem.
  • Odpowiedz