Wpis z mikrobloga

@piotre-gie: @woyteczek: Testowałem mase słuchawek i mase odtwarzaczy. Nie jestem audiofilem ale lubie qualitny dzwięk. Strasznie lubie bass i chciał bym zeby słychawki grały co najmniej jak moja stara wierza Sony czy Bose GT ktore mam. NIestety za dobry bass trzeba slono zaplacić...dobry odtwarzacz+sluchawki to takie moje zboczenie. Mamy tutaj duzo takich osob tylko ze nie zawsze sie wychylają.
  • Odpowiedz
@NaxZST: 2000$ za słuchawki douszne czy tam dokanałowe? No to jest lekka przesada moim skromnym zdaniem. Zrozumiałbym jeszcze gdyby to były te "duże" nauszne słuchawki choć i tak tyle hajsu za słuchawki to lekkie szaleństwo.



  • Odpowiedz
@PapaStajl: Co zakup sluchawek to zawsze staralem sie brać level wyrzej. Zaczeło się to jakieś 15 lat temu. Najczęstszą przyczyną awari był urwany kabel (lutownicę miałem już w ręku w wieku 11 lat więc umiem zrobić proste naprwy ale niestety...). Więc z 300zł musiałem skoczyć na 1200zł zeby miec cos bardzo dobrego i na wiele lat i zebym mogl kabel rwać dowol, padło na IE80. Dzwięk bomba! Przez pare lat szukalem
  • Odpowiedz
@NaxZST: ludzie się stukali po głowach jak kupowałem qc25 - domyślam się przez co musisz przechodzić jak mówisz znajomym ile kosztowały Twoje słuchawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz