Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś inny sposób na dysk, jeśli tablice partycji są posypane wraz z partycją rozruchową? Parted Magic mi nie działa z żadnego nośnika (usb, cd - w pewnym momencie gaśnie mi matryca, sądzę że jest to spowodowane brakiem sterowników w tym distro...) a jedynym softem, który widzi mój posypany dysk jest DLDIAG od WD, który umożliwia wyzerowanie dysku. Czy po wyzerowaniu dysku instalator Windowsa będzie go widział i będzie w stanie utworzyć na nim partycje do instalacji? #pytanie #komputery #kompterowyproblem
  • 5
@Pan_Slon: Przecież pisałem już we wpisie, że parted magic i gparted nie działają, podczas ładowania gaśnie mi matryca i wynika to zapewne z braku sterowników (tak, ludziom na darmowych unixach czasem gasną matryce w laptopach :) ) ponieważ są to narzędzia, które działają w podobie livecd linuxa.
@ksionc: chlopie bredzisz i to ostro :) odpal live ubuntu z pendrive'a zostaw miejsce na dodanie potrzebnych rzeczy i lecisz z koksem, a nie wymyslasz braki sterownikow. Dobry gotowiec do sysrescuecd.