Wpis z mikrobloga


Widze że zainteresowanie było całkiem spore odnośnie turnieju
Jutro dam wpis o zapisach około 18. zapisy trwałyby 24h , zaczniemy od turnieju w fife15 i fife16 na pc
Teraz pytanie do was , lepiej zrobić wszystko pod jednym tagiem np #mirkocup czy dodać wykopalisko i tam wszelkie zapisy prowadzić , jakiś regulamin itp.
Druga sprawa na ps3-4 również dobrze by było zorganizować ten turniej bo też paru chętnych było , ale tu prosiłbym już kogoś o pomoc bo sam nie posiadam tych konsol , a jednak wypadałoby mieć jakaś wiedze .
Można by też pomyśleć o wykopowej lidze , ale zobaczymy jak pójdzie sam turniej
Wszelkie pomysły sugestie mile widziane
a i wołam @deny06 i @czikoczajko
  • 13
@zaklety25: Tzn. termin wg mnie powinien zależeć od formuły. Nie chciałbym odpaść w pierwszej fazie, tylko dlatego, że w ciągu 2-3 dni przez święta nie zagrałem wymaganego spotkania. W wypadku grania systemem pucharowym trzeba będzie sobie takie ograniczenia czasowe narzucić. Natomiast w przypadku ligi można zostawić tylko ogólną wytyczną, że do konkretnego dnia powinny być wszystkie mecze zagrane, każdy z każdym już dogadywałby się samodzielnie. Można też połączyć obie te formuły
@kamil_snk: to może faktycznie zamiast turnieju ruszyć po świętach od razu z liga . Na rozegranie dać 7 dni , w międzyczasie puchary. Czyli wychodziłyby 2-3mecze na tydzień.
Wszystko też zależy tak naprawdę ile chętnych by się zebrało
Gdyby stworzyć tak 3 ligi na zasadzie ekstraklasa-1 klasa - 2 klasa