Wpis z mikrobloga

@banggoodpl: masz dokładnie taką samą nazwę jaką przyjąłby oddział Banggood w Polsce może nie robisz tego w pełni świadomie ale twoja nazwa może to sugerować dla początkujących mirków . Gdybyś miał coś w stylu zakupy z banggood to bym rozumiał .
  • Odpowiedz
@pirat183: aliexpress polska tez chyba nie jest oficjalna strona na fb? Czy sie myle? W sumie nie widzialem nic zlego w nazwaniu w ten sposob spolecznosci, pomysl podchwycilem od nazw grup/spolecznosci innych portali/sklepow juz istniejacych
  • Odpowiedz
Co wy na to, zebyscie mogli wrzucac swoje reflinki do givingassistant do mnie na fanpage? Jest juz okolo 170 osob z czego na pewno duza czesc to poczatkujacy ktorzy chetnie skorzystaja.
  • Odpowiedz
@kodijak: bana mialem za to,ze jest to moje drugie konto na wykopie, przy zakladaniu jego napisalem o tym fakcie do moderacji wykopu. Po kilku dniach konto zostalo zablokowane, dostalem info ze wykop musi wyrazic zgode na dwa konta, wtedy przeslalem im moja wczesniejsza korespondencje z administracja, odblokowali konto i przeprosili. Jestem uzytkownikiem wykopu od 6/7 lat.
  • Odpowiedz