Wpis z mikrobloga

#rolki
Mireczki, mam pytanie, czy do opłaca się kupować na start rolki np w gosportcie? Mówię tutaj o takich najtańszych, żebym się mógł nauczyć jeździć, i je zatyrać a dopiero później, jak się poduczę zainwestować w lepszy sprzęt? Obecnie nie mam 600-700 zł. By kupić coś konkretnego a te 150-200 jestem jeszcze w stanie przeboleć. Co doradzicie?
  • 12
@Highvolltage: Podaj swój rozmiar stopy w mm/cm to coś się znajdzie taniego (używki w bardzo dobrym stanie). Tych z gosportu nie polecam, mimo to że widziałem jak ludzie skakali na tych najtańszych rolkach z decathlonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Highvolltage: a spieszy ci się? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym poczekał na jakąś okazję, np. Salomony są często w niskich cenach (do 250zł), a je to nawet sprzedasz jakby ci sie nie spodobało. Salomon Thunder, Deemax, Crossmax
Rollerblade Fusion też czasem w niskiej cenie są,
@csmrex: Potrzebuje ruchu by zrzucić trochę masy ( ͡° ͜ʖ ͡°), i mam 2 wyjścia albo rolki, albo bieganie. Tylko nigdy nie jeździłem. i nie chcę wydać niewiadomo ile pieniędzy.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Highvolltage: no to te z marketu odpadają ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko i wyłącznie coś markowego i sztywnego, albo właśnie te Salomony (chociaż one nie są tak sztywne jak np. Fusion w twardej skorupie, ale dają radę). Przy tej wadze te tanie marketówki będą wyginać się na boki. Sam ważę około 100kg i zakładałem jakieś rolki z marketu takie ok. 300zł i były gówniane ( ͡°