Wpis z mikrobloga

Heh, właśnie odkryłem, że ksiądz (?) Piotr Malczewski, występuje w Clericus Cup (Watykańskie Mistrzostwa Piłki Nożnej), dla drużyny Collegio Pio Latinoamericano i po fazie grupowej był wicekrólem strzelców LINK, niestety nie wiem czy odbyły się już ćwierćfinały i czy przeszedł dalej (teoretycznie powinny być 14 marca, ale nie znam włoskiego na tyle by przebrnąć przez wszystkie artykuły, w wynikach o ćwierćfinałach nic nie ma) ale na pewno strzelił cztery gole. Pewnym jest też, że jego drużyna wyszła z 1 miejsca w swojej grupie, wystarczy pobrać podsumowanie stąd.

Moim zdaniem fajna #ciekawostkipilkarskie wołam może @Jakub_Olkiewicz (zawsze można skrobnąć artykuł na #weszlo, w końcu nie co dzień jest się wicekrólem strzelców w fazie grupowej Pucharu Watykanu ( ͡º ͜ʖ͡º)) oraz @futbolove bo ciekawostka chyba nadaje się do jakiegoś odcinka ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Gdzieś na tym zdjęciu jest nasz rodak, strzelam że środek pierwszego rzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna #watykan
Bartoni - Heh, właśnie odkryłem, że ksiądz (?) Piotr Malczewski, występuje w Clericus...

źródło: comment_YzmEe8DdDbnCGqHDgSo8ns9WZQBjHdX1.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: działaj, ja do swojego materiału muszę mieć "chłopa fizycznie przed kamerą", więc tematu jeszcze nie ruszyłem ;) A że ksiądz chyba rzadko na FB siedzi to mi kontakt podrzucisz jakiś bliższy, jak się do niego dobijesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Bartoni
  • Odpowiedz