Wpis z mikrobloga

@Domenico: wiesz, to są te słynne fioletowe efesty od "eksplodujących fioletowych efestów", znane też jako "wycofujemy efesty ze sklepów stacjonarnych z powodu problemów z jakością" albo "rewrapowane sony vtc, które nie przeszły kontroli jakości".
Zdążyłem się zżyć ze skórą na rękach, staram się tych ogniw unikać jak (sic!) ognia.
@Waspin: Ahhh dzięki mireczku być może uratowałeś moją gębę :) Chciałem kupić coś pojemniejszego niż 2500 bo przy naszym griffinie to nie wystarcza mi w robocie ale nie wiele brakuje. A wybrałem evic mini a nie tego wiekszego ( już nie pamiętam ) mocarza na 2 baterie.
@Domenico: baterie tylko sony/lq/samsung, 20a i wyzej; nie da sie zrobic high drain aku o pojemnosci 3500mah, szczegolnie ze efesf (i wszyscy inny poza w/w trojka) baterii nie robi. kupuje odrzuty ktore z jakiegos powodu nie przeszly kontroli jakosci od wielkiej trojki. a zadna z tych firm nie robi chyba batek o pojemnosci wiekszej niz 2800 przy 20a +... rnd baterii to kosmiczna kasa, ktorej efest ani inna pro-vape-gear firemka nie
@vgf_: Widzę elita w temacie, super. Kolega wyżej wymienił lg hg2 one mają 3000mah. Chyba zdecyduje się na właśnie te. Dzięki wielkie koledzy :-)

@Waspin: Mi idą dziennie dwie samsunga. Palę na max 35W

Tak na marginesie moglibyśmy zmienić tag na jakiś konkretniej brzmiący niż używać w kółko tych dwóch liczba mnoga i pojedyncza epapierosa.