Wpis z mikrobloga

@jakosdajerade:
Aktor i żarty trochę posysają... w zasadzie to chyba aktor. Tak jakby odpierdzielał tylko dniówkę i do domu.

Jakby to powiedzieć nie jest DeadPoolem jest kolesiem który przebrał się za DeadPoola na cosplay i czyta żarty z książeczki.
@gdziemojimbuspiatka:
Przy okazji twarzy efekty 3D. Nie wiem czy wyglądają jak wyglądają przez konwencję DP (sztucznie dla jaj, przełamanie 4 ściany), czy im to tak po prostu wyszło "nienaturalnie". W sensie że niektóre filmy mają mnóstwo 3D i tego nie widać bo są tak dobrze zrobione a w innych to razi bo zostały kiepsko zrobione, nie było środków/ doświadczenia ekipy.
@Ninik: Jedyne niedociągnięcie, to nienaturalnie duża głowa po nałożeniu wszystkich efektów blizn na aktorze w porównaniu do głowy z założoną czerwoną maską, a efekty twarzy i przede wszystkim oczu mi się najbardziej chyba podobają. Są takie jakie miały być. :)
@gdziemojimbuspiatka: Dla mnie ta głowa trochę sztucznie wygląda, jakby coś shadery i materiał nie były dograne, albo kwestia oświetlenia.

Akcja się toczy trochę się w to wczuwasz tak że nie zauważasz jakiś drobnych niedociągnięć albo braku logiki. I zbliżenie na głowę bohatera i kurde coś nie tak, coś za bardzo odstaje od otaczającego środowiska.

W animatronice widziałem że to dawno dość fajnie zrobili, w sumie dość prosty model bo to maska.