Wpis z mikrobloga

@Huberto606: Ahahahahhaha
Tak, przepłać kilkanaście złoty za jakieś #!$%@? zakalca albo w najlepszym wypadku ciasto, które dostaniesz W WIĘKSZOŚCI KNAJP W WARSZAWIE..
Jeszcze do tego się wystój w kolejce - może akurat obok będzie przechodził dziennikarz Wyborczej i robił kompletnie przypadkowo reportaż o tej równie kompletnie przypadkowo "świetnej" restauracji. Już widziałem dwa przez ostatnie dwa lata.
Ludzie jarający się na serio takimi przybytkami jak Charlotte czy Manekin... naprawdę chodzi tam tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@kobietazklasa mąka i woda na chmielnej - bardzo dobra włoska pizza albo na złotej barn burger. widziałem, że niedaleko jest też fajny zestaw obiadowy w barn smoque za 19 cebulionow - sprawdź na ich profilu na fb. co do ostatniej propozycji nie byłem ale słyszałem sporo dobrego :)
  • Odpowiedz
@Huberto606: nie słuchaj tego zakompleksionego człowieka, chodzę tam w miarę często, kolejka wynika z tego - że tak mi jak i innym ich papu smakuje, ale przygotowanie go trwa (średnio czeka się 20-30 min lub jak wolisz jedno piwo). za 2 osoby najedzone do smacznie do syta nie zapłaciłem jeszcze więcej niż 50zł, a kombinacji było już wiele…
  • Odpowiedz