Wpis z mikrobloga

@jack-lumberjack: Ostatni raz grałem w zamkniętej becie, teraz wróciłem. Robię póki co niszczyciele amerykańskie i japońskie, japońskie krążowniki i amerykańskie pancerniki. Czas pokaże na czym się skupie. Zobaczymy co tam u ruskich wprowadzą.
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: @LibertyPrime: @William_Wilson:
Moja flota:

Ranger (US CV VII) - chyba jednak przeniosę się na Japońskie CV
Fuso (JAP BB VI) - zaraz będzie Amagi (VIII) bo zrobiłem przeskok
Konigsberg (GER CL V)
Minekaze (JAP DD V)

Obecnie główny nacisk mam na japońskie pancerniki i też czekam na radzieckie krążowniki ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: ja zacząłem ogarniać japońskie krążowniki, ale na Furutace skończyła mi się cierpliwość. Akurat weszły niemieckie, więc się za nie wziąłem - do Konigsberga były strasznie ciulate, a Nurnberg to w ogóle jakiś dramat - więc karam sobie Konigsbergiem i daje to dużo funu. Ostatnio z ciekawości zacząłem krążowniki amerykańskie, ale póki co jestem na StLouis więc za dużo o nich nie wiem.

Pancerniki - poszedłem w japońskie i to był
  • Odpowiedz
Ostatnio z ciekawości zacząłem krążowniki amerykańskie


@bidzej: od 4 tieru dają radę, a na 6 to już niezła frajda, chociaż trochę papierowe są. (Wolę pancerniki ;) )
@LibertyPrime: Furutaka to i dla mnie tragedia. Nie potrafię nim grać.
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: grałeś Nurnbergiem? to jest dopiero papier. lubię napierdzielać do nich Fuso z AP, łykają praktycznie wszystko, prawie z każdego kąta, cytadele wchodzą jak złoto, padają jak muchy.
  • Odpowiedz
@bidzej: nie, za to lubię walić salwą ze wszystkich rur z AP moim New Mexico do takiego śmiesznego krążownika. Jak dobrze wejdzie to z 10 km nawet Pensacola pęka na pół XD (jak wchodzą np. 2 albo 3 cytadele) a wtedy płacz i zgrzytanie zębów XD
Uwielbiam to.
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Pływam głównie japońcami (wszystkie klasy na V tierze), trochę amerykańcami (wszystkie klasy oprócz CV IV tier + DD V tier), no i jeszcze dwoma niemiaszkami (Karlsruhe i Emden). W ostatnich rankingówkach osiągnąłem jedynie 15. rangę ze względu na barierę tierową (Minekaze rulez!). Na randomach najbardziej lubie grac amerykańskimi niszczycielami, muszą podejść blisko, ale pikawa wtedy dobrze chodzi. Jak Ci się grało New Yorkiem? Z tego co widziałem to trochę słabo
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Najwięcej cisnę japońskie krążowniki, na ten czas mam Mogami (w sumie lepiej mi sie Myoko grało). Amerykańce stanęły V, niemieckie na VI. Teraz w sumie cisnę okrętami premium, czyli najczęściej Gremiaszczym.

@LibertyPrime: Futurakę poprawiono odrobinę względem tego co było w zamkniętej becie, ale i tak o niej należą się słowa wyjaśnienia.
Przesiadając się z Kumy na Futurake, rzeczywiście czuje się że coś nie tak. Bo Kuma jest całkiem zwrotna,
  • Odpowiedz