Wpis z mikrobloga

@FixMePlz: Cześć, czytałem Twój wpis o stworzeniu forum o MGTOW - jestem za, a nawet więcej. Nie mam zdolności informatycznych do postawienia samego forum i zarządzania nim, za to mogę wnieść dużo pracy związanej z tworzeniem (mam nadzieję) wartościowej zawartości: artykułów, luźnych tekstów, regulaminu, itd. - całej tej mrówczej roboty, którą ktoś zrobić musi, a nikomu się nie chce. Gdyby coś w temacie polskiego forum MGTOW miało się zadziać, to daj mi znać - jest bardzo potrzebne, trzeba rozwijać szeroko środowisko od dołu, zanim media nie złapią wagi tematu i nie zaczną zwalczać ruchu przez jego wyśmiewanie czy przyklejenie publiczne łatki. I zgadzam się z tym, że racjonalista.pl nie realizuje treści, czy ideałów mgtow - moim zdaniem nie takie fora nie byłyby dla siebie konkurencją, a raczej uzupełnieniem.
  • 3
@KHOT: powiem tak, projekt umarł bo sporo osób przekonało mnie że to nie najlepszy pomysł na polski rynek. Jeśli jednak byłbyś chętny do wsparcia od strony contentu (mam kilka prywantych projektów których muszę pilnować) to mogę psotawić forum i coś zadziałamy. Potrzebujemy jednak jeszcze z 2 osoby chociaż do rozkręcenia, moderowania itd
@FixMePlz: zgadza się, potrzeba byłoby co najmniej 10 serio zaangażowanych osób gotowych coś tworzyć, a nie tylko "być" żeby to się udało. Gdyby się więcej osób pojawiło, to kontakt masz. Pozdrawiam.
@KHOT: ok, jeśli mogę Cię prosić, poszukaj również w swoim towarzystwie bo w moim (<35) okazuje się że takich ludzi jestem w stanie policzyć na palcach jednej ręki....