Wpis z mikrobloga

@eshabe: po co zadajesz pytania takim żółtodziobom jak @alilovepl: .. masakra. Nie należy eb porównywać do syfu jakim jest alie, bo to jeden z gorszych sklepów z którym się spotkałem.
W chińskich serwisach głównie kupujesz używając pp i to daje ci gwarancję głównie jak z chińczykiem nie można się dogadać
w przypadku EB o tyle lipa że chcą refunda dokonywać na eb wallet, ale jak płaciliśmy przez pp to nie
@widmo82: jak płacisz paypalem to nie będziesz nigdy stratny, dlatego alie jest do dupy wg. mnie. Na innych serwisach płacisz paypal i coś jest nie tak robisz zgłoszenie w nim. Paypal zwraca nie tylko pieniądze, ale także pokrywa koszty przesyłki z powrotem. Vat także idzie odzyskać

Co do telefonów z Chin, niestety trzeba wgrywać ROM, mój przy okazji zawirusowany, teraz mam sytuację gdzie chce na EB dostać 30% zniżki.
@n00_: Wiem jak działa PayPal, wiem co trzeba często robić z telefonami.... ale co z tego jak wyśle telefon i zanim cała machina się przekręci i kasa wróci to minie ...miesiąc? Pytanie było proste, czy ten sklep sprawnie obsługuje reklamacje a nie jak dziala Paypal