Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś chciał komuś sprezentować miłego, małego misia zrobionego z dużą dozą miłości to polecam pierwsze dzieło mojej dziewczyny :) Biedna ciągle sprawdza czy ktoś licytuje, a zarobiony hajsik przeznaczy na dalszy rozwój.
http://allegro.pl/mis-zabawka-recznie-robiony-hand-made-amigurumi-i6039572402.html

(Tak wiem, miś jest z jakiegoś tutoriala ale od czegoś trzeba zacząć ;) )
#rozowepaski #szydelkowanie
  • 5
@koniu09: Bardzo ładny jak na pierwsze dzieło! Poleć jej, żeby kupiła do maskotek tzw "safety eyes". Mają lekki połysk i dzięki temu zabawki wydają się "żywsze". Zapytaj ją ode mnie jakiej włóczki użyła, bo bardzo ładnie się prezentuje i jestem ciekawa.
@koniu09: pierwsze to się w domu zostawia i kocha do końca życia a nie na allegro.. Biedny miś :-( mój pierwszy bardzo przypomina tego ale nigdy nikomu go nie oddam, zostanie ze mną na dobre i na złe. @rud3lke dobrze prawi, safety eyes przede wszystkim, różnicę robią ogromną
@rud3lke: chyba Ci nie mówiłam jeszcze że masz zajebiste logo :-) ja obmyślam właśnie nazwę i później też logo ale wszystko, co wymyślę okazuje się już być wymyślonym przez kogoś innego :-( a będzie mi potrzebne szybciej niż myślałam
@rud3lke: "safety eyes" polecone, następne misie będą miały żywsze oczka :)
a włóczka to standardowa najpopularniesza moulina z allegro :P

@anenya: dobra, masz mnie :P pierwszy miś to była wersja testowa: "o co w szdełkowaniu chodzi". Krzywy i pokraczny ale ma bezpieczniemiejsce na półce :)
@koniu09: Mulina? Muliną się przecież haftuje, nie szydełkuje :D Sprezentuj jej włóczki ;) Dobre na start są tanie akryle (Elysee Laine, Dora, Elian Klasik). Zrób jej niespodziankę ʕʔ