Wpis z mikrobloga

W związku z zaistniałą sytuacją baza zostanie cofnięta do stanu z godziny 2:30.
Chcieliśmy, aby po ponownym uruchomieniu serwera (planowanym na godzinę 17:10) został na 24 godziny włączony exp x2. Doszły jednak do nas głosy sprzeciwu, dlatego pytamy:

#mirkots

Czy po 13-godzinnej cofce mamy podwoić zdobywane doświadczenie na 24h?

  • Tak 52.2% (187)
  • Nie 47.8% (171)

Oddanych głosów: 358

  • 56
  • Odpowiedz
@Huffy: jak ktoś schodził z expa o godzinie 2:30 bez staminy premium, to teraz znowu będzie ją miał - dlaczego ma być poszkodowany?
Ci co expili w nocy i tak teraz śpią/nie ma ich w domu, więc nic na tym nie zyskają

@Nasienie: myślisz, że nocne marki będą mogły teraz grać? z jakiegoś powodu grali w nocy .. ;)
  • Odpowiedz
@Huffy: Połowa będzie płakać, połowa nie. co nie zmienia faktu, że jak dacie x2 to będę #!$%@?ć całą noc. Ale i tak głosowałem na nie. A Ci co nie mają czasu na grę będą jeszcze bardziej w dupie.
  • Odpowiedz
@Bpnn: Takie eventy dla zasady są dla powergamerów.Typowy pies ogrodnika ja nie mam czasu to 2 osobie też nie dam expic :) Jak masz mało czasu na gre to co Cie obchodzi topka ?
  • Odpowiedz
@Lajz: Ja np nabiłem 4 lvle na moim lvlu expić solo przy obecnej ilośći miejscówek to jest horror :) Nie uśmiecha mi się robić tego po raz 2 nie z własnej winy
  • Odpowiedz
@Nasienie: współczuję, też bym się #!$%@?ł..
Ale czy to jest rozwiązanie? Jak będzie x2 teraz to osoby, które expiły w nocy nie zyskają za dużoo.
Nie wiem na ile to wykonalne, ale może tylko dla tych osób zrobić x2 exp?
  • Odpowiedz
@Nasienie: ale cofka spowoduję, że dużo osób którym skończyła się stamina o godzinie 2~ będzie poszkodowana i nie skorzysta z expa ( nawet bez x2, po prostu będzie miała zwykłą staminę zamiast premium)
  • Odpowiedz
@Lajz: Ogólnie to sama inicjatywa wyszła z tego powodu że po prostu ludzie expiący w noc/rano stracą lvle.Ten exp x2 jest głównie dla nich a i przy okazji mogą skorzystać osoby które nic nie straciły.Jak nie wprowadzisz 2x expa to te osoby które wbiły lvl będą poszkodowane a to że ktoś akurat nie ma czasu to trudno lajf is brutal
  • Odpowiedz
@Nasienie: Lajf is brutal możesz powiedzieć do osób które straciły lvle przez cofkę tak samo xD ciężko jest przytoczyć sensowny argument w momencie kiedy robimy cofkę i niektórzy też chcą zadbać o swój interes tak jak Nasienie bo straci lvle - to zrozumiałe. Nie mierz też nikogo kto jaki ma lvl i ile mu to zajmuje bo jeden sobie może klepać lvl godzine inny 10 minut :)
  • Odpowiedz
@Lajz: Myśle że nie rozumiesz o co mi chodzi.Zaistniała sytuacja nie jest winą graczy więc dlaczego Ci co expili mają cierpieć.Administracja wyszła z fajną inicjatywą jednorazowego expu x2 przez 24 godziny dla WSZYSTKICH nawet dla tych którzy nic nie stracili.Ale i tak ludzie zagłosują na nie dla zasady bo sami nie mogą/nie mają czasu to lepiej żeby inni nie expili
  • Odpowiedz