Wpis z mikrobloga

@Rzeeznik13: Ty jesteś jakiś niepełnosprawny umysłowo? Napisałeś jej, że jest #!$%@?ą, bo każdy poniżej iluśtam cm nie ma u niej szans? No, jak mnie tu mało rusza, tak to jest coś. Zaczepiasz obce babki tylko po to by je zwyzywać. Prostacki cham z ciebie. Ale taki z serii tych smutnych suchych sebixów, co skacza w grupie i pokazują jakie to są elo ziomy, a potem płacza w poduszkę nad swoim
  • Odpowiedz
Mi na mirko pisali, że 174cm to nie tak źle, że w ogóle to różowe nie zwracają na wzrost uwagi i inne bzdury.

nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@mlynovy: tylko fajnie, jak wymagania to cos zaleznego od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) just sayin. rozumiem, ze dla kogos wzrost moze byc kluczowy, po prostu szkoda jak nie masz realnej szansy zeby go spelnic.
  • Odpowiedz
TYPIE, jesteś mierny, nie wierzę, że zfotoszopowałeś moją odpowiedź ;) tutaj prawdziwa koledzy i koleżanki. mam 177cm, nie interesują mnie rozmowy z facetami, którzy sięgają mi do ramion, sori. zważywszy na to, że tinder to aplikacja pozwalająca na znalezienie partnera GŁÓWNIE pod kątem wyglądu, czemu na starcie nie zaznaczyć czego się szuka?

bardzo gardzę takim zachowaniem, jesteś żenujący, polecam lekturę mądrych odpowiedzi, które wyjaśniają ten cytat

http://www.wykop.pl/wpis/15558219/tak-ze-tego-mirki-podrywajzwykopem-tinder-pdk/
j.....a - TYPIE, jesteś mierny, nie wierzę, że zfotoszopowałeś moją odpowiedź ;) tuta...

źródło: comment_fh2aAhrqqHcMz2W1MH3ACefwXKAQmg7D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz