Wpis z mikrobloga

@Nyankov: Ja tyle serii emitowanych nigdy nie oglądałem, bo jak jakaś seria nie podoba mi się po 2-3 odcinkach to ją porzucam i ostatecznie zostawał niewielki ich zbiór ( ͡° ͜ʖ ͡°). W oczekiwaniu na nowe odcinki, oglądam anime, które już są w pełni zakończone :D

@Chomic: U mnie sytuacja będzie wyglądać podobnie :/
@Kartinos: też ogladam stare serie które sa zakończone, ale na bieżąco też lubię być i ogladam przeważnie większosc tytułów jakie wychodza, a poza nimi nadrabiam backlogi. Ot teraz sobie ogladam serie z lat 90 i początku 2000 roku, o których dawno temu czytałem w Kawaii i zawsze chcialem obejrzeć, a nie miałem jak.
@wykopowy_on: To raz, dwa, że bohaterowie mogą nie przypuszczać, że to on bo jest osobą dużego zaufania, a trzy to najważniejsze jak będzie przedstawione zakończenie czy będzie emocjonujące, rozbudowane itp. czy będzie rozczarowujące i w tym aspekcie nie ma znaczenia kto się okaże zabójcą :D
@Kartinos:

To raz, dwa, że bohaterowie mogą nie przypuszczać, że to on bo jest osobą dużego zaufania

Dokładnie.
Jak do mnie to zakończenie będzie bardzo dobre, czekam jeszcze na ostatni(?) chapter. Emocje są duże.
Zastanawiam się czy wyrobią się w anime z materiałem, no i czy pewna grupa ludzi poczuje się bardzo smutna xD