Wpis z mikrobloga

@oneoneone: Ja to nie wiem jak to działa. Czasem mam #!$%@? więc nie dzwonię do niej powiedzmy do 15 bo nie mam czasu. A ta potem dzwoni obrażona, że czeka na telefon od 8 i ja nie zadzwoniłem, a chciała mi coś powiedzieć. Jak się pytam dlaczego zatem ona nie zadzwoniła to dalej foch bo to ja powinienem bo ona czekała. Nie ogarniam tego. Kiedyś nie było telefonów i taki problem
  • Odpowiedz
@najt20: @izsaj: @oneoneone: Większość z nas, kobiet, ma w głowie tyle przemyśleń, że musimy się nimi dzielić na bieżąco, inaczej treści przepadną, a to straszne uczucie, że coś się przegapiło, zostanie ;p Jak nie pozwalacie kobiecie wygadać się wtedy, gdy jej równowaga psychiczna tego wymaga, nie dziwcie się, że potem dzieją się nieciekawe rzeczy, jak fochy na przykład. Brak rozmowy dla kobiety to jak odwodnienie dla organizmu.
A że
  • Odpowiedz
@Spacijesc: Jak jestem w robocie to nie bardzo mam czas na słuchanie o dupie maryni. I jeśli z takiego powodu jest foch to oznacza chyba tylko tyle, że kobiety to egoistyczne i nierozumne istoty. Są chwile w których facet nie może gadać i obrażanie się z powodów od nas niezależnych zakrawa o śmieszność i debilizm.
  • Odpowiedz
@Spacijesc: nie zgadzam się z tym...
Oprócz wewnetrznej potrzeby podzielenia się przemysleniami kobiety - a przynajmniej posiadają też mózg i rozum pozwalające im przyswoic informacje taka, że chłop poza nimi może mieć też życie i nie mieć czasu na gadanie.
A robienie fochow "bo on był w pracy i nie zadzwonił"jest żałosne. W ogóle obrażanie się i wymuszanie czegokolwiek w normalnym związku nie powinno mieć miejsca. Albo jesteśmy razem i się
  • Odpowiedz
@agaja: To, co mówisz, jest rzeczą oczywistą - nie sądziłam, że to też trzeba panom wyjaśniać. Ja mówię o normalnych sytuacjach, nie takich przypadkach niedojrzałości emocjonalnej. Jasne, że czasem nie można rozmawiać, normalnie dajemy mężczyznom też ich własną przestrzeń - o ile oni szanują również nasze potrzeby. A panowie często mają zwyczaj nadużywać tych wymówek "Jestem zajęty", "Teraz nie mogę", "Przecież rozmawiałem z Tobą trzy dni temu".
  • Odpowiedz
@Spacijesc: hmm..mnie się nie zdarzyło na szczęście z takimi spotkać.
Ale wszystko sprowadza się do tego, czy osoby tworzące związek chcą zbudiwac zdrowa, oparta na miłości i szacunku relacje, czy po prostu bawią się :)
  • Odpowiedz
@Spacijesc: "Większość z nas, kobiet, ma w głowie tyle przemyśleń, że musimy się nimi dzielić na bieżąco, inaczej treści przepadną" - zajebiscie to brzmi ! jak podpunkt instrukcji uzywania i rozumienia kobiety. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz