Wpis z mikrobloga

Już chyba najgorsze za nami. Zostały mecze z (w kolejności spotkań): Newcastle, Crystal Palace, Southampton, Sunderland, West Ham, Swansea, Man Utd, Everton, Chelsea. Zdaje mi się, że zagrozić Lisom mogą w największym stopniu ManU i Chelsea, ale to będzie końcówka sezonu więc wtedy będę wiedział czy zamykać i ratować kilka stówek czy trwać z tym do końca. Póki co jestem dobrej myśli. Byleby Arsenal i Tottenham dalej się potykali o własne nogi. :)

[ #premierleague | #bukmacherka | #leicester | #kotelzlodziej | #pokazkupon | ]
U.....e - Już chyba najgorsze za nami. Zostały mecze z (w kolejności spotkań): Newcas...

źródło: comment_13HLz0JCQb0Dhf0myDVmZs8I8M2OuiPi.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Trzeba było po dyszce przynajmniej :P


@Fasberg: W pracy mi mówili, że jakaś babka z sąsiedniego miasta obstawiła podobnie, ale miała na koncie u buka 16 funtów. Ma do wygrania kupę forsy. (ʘʘ)

Lubię ligę angielską. W Leicester byłem kilka miesięcy temu i jakoś tak postanowiłem min. na nich postawić. Fajne miasto z resztą. Nic nie analizowałem, ślepy traf. Zwłaszcza, że sezon temu ładnie w dupę
  • Odpowiedz
@UberKatze: Powodzenia, mam nadzieje, że wejdzie szkoda że nie za stówke, ale lepszy rydz niż nic :P. Sam sie tak pobawie na przyszły sezon, tylko nie wiem w jakiej lidze jest sens prócz angielskiej.
  • Odpowiedz
@Fasberg: Np. w polskiej i pzkockiej. Nie śledzę tej drugiej, ale ostatnio szło całkiem niespodziewanym torem, a polska to wiadomo - nikt nie potrafi grać i stąd takie Termaliki biją Legię, a Lechy zamykają czasami tabelę. Jeszcze liga rosyjska często zaskakuje.
  • Odpowiedz
@nieszczyp2: Trzy lub cztery, ale tamte już dawno pozamykałem. Obstawiłem Tottenham, który miałem po kursie ponad 500, wybrałem za niego 50 GBP, bo myślałem, że więcej nie ugrają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz