Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi mireczki jak na wykopie moze rozwinac sie podobna spolecznosc jak na reddit jak akcja #wykopgonewild jest opluwana przez jakis stulejarzy? Nie chcecie to czarnolisto
  • 73
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: Chyba sobie robisz żarty kolego. Od kiedy to podniecanie się półnagimi fotkami przypadkowych ludzi w internecie jest przejawem dojrzałości? Wystarczy już, że codziennie kilkudziesięciu niespełnionych seksualnie piwniczanów zalewa mirko zdjęciami gołych bab, teraz jeszcze mamy przyklaskiwać atencjuszkom, które próbują zrobić z portalu drugi tinder? Ogarnijcie się.
  • Odpowiedz
@ZXFlux: na reddicie jest pełno subredittow, wszyscy są posortowani, podzielani na mniejsze społeczności i mogą sobie na to pozwolić bo jest ich dużo, na wykopie wszystko miesza się w jednym kotle, stad wiele rzeczy nie wyjdzie bo będzie ubijanych w zarodku
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: Może po prostu wykop nie jest portalem dla was? Mi odpowiada ta "nuda"- wchodzę tu, żeby poczytać informacje ze świata, posłuchać muzyki i porozmawiać z ludźmi na różne tematy. Dlaczego usilnie próbujecie dopasować resztę do siebie, podczas gdy powinno być na odwrót? Jestem pewien, że istnieją w internecie strony, które bardziej odpowiadają waszej aktywności.
  • Odpowiedz
Jesteśmy zbyt zburaczałą i nudną społecznością.


@SwiniaczXXX: w takim razie idź na zbiornik, tam masz ciekawą i nieburaczną społeczność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam problemu z tym nie mam, przynajmniej dopóki będzie to odpowiednio tagowane żeby można było zablokować, tak jak mam np. zablokowaną piłkę nożną czy inne nudne dla mnie rzeczy, ale nie wiem czemu miałby być jakiś przymus oglądania tego.

Na Reddicie jest
  • Odpowiedz
Tutaj dochodzimy do sedna problemu - MENTALNOŚĆ. Reprezentanci grupy wiekowej poniżej 16 lat, nie są na to gotowi. Dzisiaj takim małolatom w głowie tylko gierki komputerowe a nie damskie ciała. 18-20 też nie są gotowi na taki szok, poza tym hejtują dla idei. A reszta? Reszta reprezentuje Polskie buractwo, napinkę życiową i ogólny


@SwiniaczXXX: ja myślę, że jest całkowicie inaczej poniżej 18 r.ż chętnie by popatrzyli i nie mają żadnych
  • Odpowiedz
@ZXFlux: Po #!$%@? na wykopie akcja jak reddit? Po #!$%@? nam tutaj atencyjne laski co nawet nie mogą sie porządnie pokazać, bo ban? W ogóle nie rozumiem też tego pragnienia i desperacji, w internecie tyle jest już gołych bab, że serio nie potrzeba nam więcej.
Zresztą, #!$%@? mać, od kiedy szanuje się ludzi którzy pokazują swoje ciało już nawet nie dla pieniędzy, ale dla atencji i upvote? Wtf.
  • Odpowiedz