Wpis z mikrobloga

@mirek_1: Mnie tylko boli jedno... Wszyscy mają swoje teorie, podejrzenia, ale jakoś nikt nie wali na policję z tymi informacjami. Takie bajdurzenie na FB jest fajne, ale bez weryfikacji jest tylko bajdurzeniem. Zweryfikować to może wyłącznie osoba o sporych kontaktach lub dużej ilości gotówki lub policja/prokuratura.
  • Odpowiedz
@mirek_1: Co do mostu to podczas konferencji Rutkowskiego wspomina o tym, że policja znalazła koło mostu "rozlaną krew". Wspomina on o tym w 06:40 i 50:30.

Nikt potem do tego się nie odniósł, ani później nie było o tym mówione. Po tej konferencji Rutek telefonicznie dostał zakaz mówienia o szczegółach sprawy. Więc nie wiemy czy ta krew została "podrzucona" czy naprawde może mieć coś wspólnego z sprawą.

Jeśli by ta krew
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: Pan Hoffmann też miał swoje teorie (ba,...podobno nawet zgrane na dyskietkach(ʘʘ)!!), tylko że jak przyszło co do czego i chciał je jak to przystało na "prawilnego obywatela" zanieść na Komendę, to biedaka przecież wyśmiały internety( ͡° ʖ̯ ͡°)... Teraz już pewnie nikt nie będzie walił na policję ze swoimi teoriami, żeby nie podzielić losu naszego ulubieńca...:D
  • Odpowiedz
@knk: Dobrze, mógł nie dostać. Ale prawdą jest, że do sprawy rzekomej krwi nie wrócił. Z drugiej strony z historii wiadomo, że słowa Rutkowskiego vel Kwadrata nie są nigdy pewne więc...
  • Odpowiedz
@Lougia: Rutek wtedy na tej konferencji trochę odleciał i sam to sprostował na tej samej konferencji. On sam dodał ta reklamówkę z krwią... nikt mu tego nie sugerował nawet policja.
  • Odpowiedz
@katyperry92: Pan Hoffmann i inne jego fejkowe konta to jakiś fenomen. Nie wiem dlaczego ten gość to robi. Z chęcią odkryłbym jego prawdziwą tożsamość. Bo pod fejkowym kontem można pisać różne farmazony, ale kiedy trzeba się przedstawić swoimi danymi to od razu wszyscy są potulni jak aniołki. Ten pan i osoby mu towarzyszące (jeżeli takowe istnieją) bawi się ludzką tragedią i wygląda na to, że sprawia mu to przyjemność. Ten poklask,
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: A mnie boli to, że większości ludzi się wydaje, że o wszystkim muszą informować w mediach. Jeżeli kanapowy detektyw wypatrzył taka kamerę to pewnie policja tez o niej wie i wie co nagrała. A że nie mówią to nie mówią. No do cholery gdyby te kamery tak wszystko pięknie nagrały to by wiedzieli co się stało.
  • Odpowiedz
@mmamia: wszystko przez to, że ta sprawa stała się bardzo medialna. Gazety i telewizja podchwyciły, a ludzie pragną takiej papki. Bo ładna kobieta, gej, tajemnica. To jest idealna pożywka dla tłuszczy. Niestety my tutaj obecni też daliśmy się w nią złapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zastanawiajacy gosc,mam wielu znajomych z Indii ,teraz wszyscy ukryci za jednym wyjatkiem


@Deagostino_40: jak mam to interpretować? To cytat? Czy mówisz o sobie? A jeżeli tak to porównując to z wpisem wyżej to znaczy, że jesteś Panem Hoffmanem

Co do Pana Hoffmana to dla mnie żaden interesujący gość. Facet wygląda na zagubionego, który szuka towarzystwa i myśli, że internetowy poklask mu to zapewni. Nie wolno w taki sposób bawić się z
  • Odpowiedz