Wpis z mikrobloga

Bazując na własnych doświadczeniach - najlepsze są szkoły indywidualne, koleś który jest zarówno właścicielem i instruktorem podchodzi indywidualnie do każdego i najbardziej mu zależy. Ale, niezależnie gdzie trafisz, nie zgódź się na częste zmiany instruktorów, bo to najgorsze co może być. Musisz jeździć z jednym, który będzie wiedział z czym masz problemy itp.
@klocu26: chyba najlepiej sę kierować ceną i tym jaką szkoła ma zdawalność (gdzieś są te dane, jak dobrze poszukasz),jak sam zdawałem to robiłem w "Need for L" mieli chyba 2 czy 3 miejsce zdawalności w rankingu szkół i niewygórowaną cenę.
Zdawalność publikowana w prasie zmienia się jak w kalejdoskopie. Nie warto na to patrzeć. Ja wybrałem taką która była #1 w tamtym czasie, a stwierdzam że szkoła była do d... Dopiero jak doszkalałem się u sąsiada który sam prowadził szkołę, to uczciwie mówię, że dopiero on przygotował mnie do egzaminu.
@mannoroth: siedząc w branży nie zgodzę się z tym, że najlepsze są OSK, gdzie instruktor pracuje sam dla siebie. Sorki, ale większość OSK, które pracuje samo dla siebie przeważnie nigdy nie figuruje w rankingach. Dlaczego? Bo instruktorowi wtedy zależy żebyś jak najszybciej wyjeździł 30h i siema. Najczęściej też brak egzaminów wewnętrznych co skutkuje zostawianiem kasy w WORDzie na kolejne egzaminy.

@klocu26: @por8lem: robiąc prawo jazdy i patrząc na cenę
@aanndrzej:

Dobry OSK kosztuje.

No nie wiem, ja robiłem w najtańszym, auto miałem ok (czasami trafiają się te starsze wersje skody), zdałem za pierwszym. Wg mnie to nie zależy od osk, ale od kursanta czy zda czy nie.