Wpis z mikrobloga

MATA DO TAŃCZENIA

Albo ktoś to miał, albo przynajmniej słyszał. Ja swoją dostałam na Gwiazdkę, w podstawówce i dosyć mocno ją katowałam - aż do liceum... bo wymagała portu PS/2... a w laptopie takowego nie miałam. Zresztą mata chyba ma trochę uszkodzoną lewą strzałkę, więc chyba fajnie byłoby zakupić jakąś na USB. Te wszystkie Wii i inne cuda na kiju się chowają :D

A ten pan na swoim kanale ma m.in. piosenki, które tańczy w koszuli, kamizelce i muszce... i ma METALOWĄ matę... może by pożyczył, dał potańczyć czy coś... ( ͡° ͜ʖ ͡°) (zaczyna tańczyć w 2:00)

#dancemat #matadotanczenia #stepmania #ddr #dancedancerevolution chyba #gimbynieznajo #nostalgia
H.....a - MATA DO TAŃCZENIA

Albo ktoś to miał, albo przynajmniej słyszał. Ja swoją d...
  • 6
  • Odpowiedz
@Hannahalla: miałem taką na USB i gra się nazywała stepmania. A piosenki były same chińskie albo japońskie. Ale za to ile zabawy było zawsze przy tym. Tylko niestety po ponad dwóch latach używania przestała działać lewa strzalka i. Od tego czasu leży w szafie
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Widziałem coś podobnego w salonach gier nad morzem, jak za gówniaka na kolonie jeździłem. Na co drugim takim automacie leciał jakis remix Beethovena, dość mocno mi się to w pamięć wryło.
  • Odpowiedz
@Macuser: Programów było wiele: Dance Dance Dance, Stepmania, Dance Dance Revolution...
Pakiet dołączonych piosenek był niewielki, więc ja sobie ściągałam dodatkowe paczki i tańczyłam np. przy wyremiksowanym Beethovenie.

@AceDM:
H.....a - @Macuser: Programów było wiele: Dance Dance Dance, Stepmania, Dance Dance R...
  • Odpowiedz
@Hannahalla: jakieś 15 lat temu jak nie więcej zobaczyłem taki automat ale niestety brak internetu motzno aliexpress tak bardzo nieistniejacy, więc zbudowalismy sobie z sąsiadem mate z kartonu, folii aluminiowej spożywczej i pada do pc. Całe wakacje graliśmy w stepmanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: ja mam. Na allegro za 20zl na usb kupowałam i dość długo się trzymały - po kilka lat. Stepmanie miałam wgraną. Na dołączonej płycie były jakieś japońskie piosenki, ale można ściągać z neta. Jeśli byś chciała to napisz na pw, wyślę Ci kilka ulubionych;)
  • Odpowiedz