Wpis z mikrobloga

@Guteq00: Najpewniej nie. Komis? Jak tak to 99% że nie. Ale dopytaj, kiedy regulowano luzy zaworowe tak dla zasady. Fabryczna instalka więc pewnie import z Niemiec bądź Szwajcarii? Więc pewnie jakiś Teleflex, więc może być ciężko z serwisem - sprawdź czy masz w okolicy zakład który tego dotyka. Jaka cena?
autko z rąk prywatnych w pl Koło 1 roku, luzu podobno robione przy 190k dwumas odpada bo to automat. ta instalacja teleflex to taka lipna?
@Guteq00: Wiesz jak wszystko jest jak nalezy to tak. Tylko kto z nas ci to zapewni? W kazdym razie jezdzi sie fajnie no i jak cos sie zaczyna dziac to bywa klopotliwe w znalezieniu dobrych fachowcow.
@Guteq00: Teleflex jest spoko, ale to drogi sprzęt. Taniej wychodzi wymienić to jeśli się sypie na coś co w PL mechanicy dotykają. Dziwne, że ktoś sprzedaje auto po jednym roku. Przebieg udokumentowany? Gdzie auto kupione przez obecnego właściciela?
tak przebieg jest ok auto jest z Niemiec, gość sprzedaje bo szuka czegoś nowszego. troche się napalilem,ale tak jakos mam małe aluzje żeby się nie wkopac w duzy remont. nigdy nie miałem auta w gazie i z tad moje obawy
@Guteq00: Jak silnik zadbany to będzie OK. Jak olewany, to tam pewnie już głowice z gniazdami itp. Pewnie z 5000-6000 PLN trzeba wsadzić w takim remont. Ja bym nie kupił bez oględzin w jakimś dobrym zakładzie. Może masz coś pod nosem co zna się na Subaru? Te 300 Cię nie zbawi a spokój będziesz miał. No i jaka cena, bo to pozwoli ocenić +- jak jest.
@awaryjan: wnioskuję że posiadasz Legacy , to może zdradź sekret trzymania ceny przez ten model czy to w sedanie czy w kombii auta kilkunastoletnie trzymają ceny jak zwariowane , mierzyłem się do takiego z H6 po maską ale dobry egzemplarz z 2005-6 roku to 40 koła minimum :)
@sailor_73: Ja akurat mam Forestera SG z 2007 roku. Imho wszystkie dobrze utrzymane auta trzymają (stosunkowo) cenę. H6 są nieco bardzie unikatowe, jest ich mało, więc dobry egzemplarz zawsze będzie kosztowniejszy niż auta bardziej powszechne. Czy jest to uzasadnione? Nie wiem, ale skoro w takich pieniądzach chodzą to znaczy ze zbyt na nie jest. No i po prostu trzeba sobie zadać pytanie czy warto wydawać tyle kasy. Jak kogoś stać i
@Guteq00: Upewnij się jaki ma kod silnika, powinien być EJ20F, dobrze znoszący gaz (bo fabryczna instalacja), w przeciwnym wypadku coś jest naściemniane.
Ogóle z tego co piszesz to dobra opcja jest :)